Wpis z mikrobloga

Uwaga Mirki, #oszukujo. W styczniu tego roku siedząc sobie na #nocnazmiana i mirkując w najlepsze zobaczyłem nagle post @eformik, który prosił aby doładować mu konto ponieważ chwilowo nie ma kasy, a musi zadzwonić czy cuś. Żeby było śmiesznie, zaoferował nawet 5 zł bonusu jako rekompensata za pożyczkę twierdząc, że całość (15 zł) przeleje mi na konto za dwa dni jak dostanie wypłatę. Jako, że był środek nocy żal mi się zrobiło chłopa i postanowiłem pomóc doładowując mu konto w kwocie 10 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) rezygnując jednocześnie z powyższej 'rekompensaty' i prosząc tylko o doładowanie mi konta tą samą kwotą jak już będzie miał kasę. Mijają umówione 2 dni, a doładowania nie ma. Myślę sobie, pewnie nadal nie dostał wypłaty... wiadomo jak to jest. Czekam więc dalej, a im dłużej kasy nie było, tym bardziej domyślałem się co się właśnie wydarzyło. W międzyczasie wysłałem mu 2 wiadomości z przypomnieniem o długu. Jedną po tygodniu, drugą po dwóch. Oczywiście zero odpowiedzi, ale też chłopak nie mirkował w tym czasie, więc pomyślałem, że może faktycznie nie ma dostępu do internetu. Jednak teraz zobaczyłem, że 3 dni temu zaplusował jakiś wpis #csiwykop, więc jest już dostępny, ale odpowiedzi ani kasy nadal nie ma. Oficjalnie więc mogę stwierdzić, że koleś wali w c---a.

Jakie z tego wnioski? Nigdy nie przelewajcie nikomu kasy bo są ludzie, którzy ten przyjacielski i pomocny klimat wykopu po prostu wykorzystują #gorzkiezale (dodam, że jak doładowałem mu konto, wpis z prośbą od razu został usunięty). Cholera wie ile osób i jak często @eformik prosi o podobne przysługi i ile w ten sposób już zarobił. Próbowałem również zadzwonić z przypomnieniem, ale zablokował mój numer lub już z niego nie korzysta. Gdyby koleś był w porządku miał 2 metody, żeby się ze mną skontaktować i sprawę załatwić 1) wykop 2) mój numer telefonu. Nie ma więc opcji, żeby to był przypadek. Oszust i tyle. Uważajcie.
Pawel2700 - Uwaga Mirki, #oszukujo. W styczniu tego roku siedząc sobie na #nocnazmian...

źródło: comment_PmXgzhIXj4jveBIWOPsmXq5O3iZLyiYZ.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie z tego wnioski? Nigdy nie przelewajcie nikomu kasy bo są ludzie, którzy ten przyjacielski i pomocny klimat wykopu po prostu wykorzystują #gorzkiezale


@Pawel2700: Nigdy nie pożyczaj kasy nołnejmowi - tutaj popełniłeś największy błąd. Gdybym to ja prosił o pomoc albo inny z zaufanych mirków to sprawa wyglądałaby zupełnie inaczej.

Nigdy nie ufaj mirkowi, który nawet nie zadał sobie trudu, aby ustawić awatar. ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz
@unknown_stranger: przejrzałem kilka jego wpisów i wydał się ok. dycha myślałem nie majątek, a może jakiegoś mirka wyrwę z opresji ( ͡° ͜ʖ ͡°) zapłaciłem za to najwyższą cenę... DZIESIĘĆ CEBULIONÓW hehe. No ale jak ktoś odstawia takie akcje non-stop to trzeba to wyłapać i z wykopu wypier$%#
  • Odpowiedz