Wpis z mikrobloga

Uwaga Mirki, #oszukujo. W styczniu tego roku siedząc sobie na #nocnazmiana i mirkując w najlepsze zobaczyłem nagle post @eformik, który prosił aby doładować mu konto ponieważ chwilowo nie ma kasy, a musi zadzwonić czy cuś. Żeby było śmiesznie, zaoferował nawet 5 zł bonusu jako rekompensata za pożyczkę twierdząc, że całość (15 zł) przeleje mi na konto za dwa dni jak dostanie wypłatę. Jako, że był środek nocy żal mi się zrobiło chłopa i postanowiłem pomóc doładowując mu konto w kwocie 10 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) rezygnując jednocześnie z powyższej 'rekompensaty' i prosząc tylko o doładowanie mi konta tą samą kwotą jak już będzie miał kasę. Mijają umówione 2 dni, a doładowania nie ma. Myślę sobie, pewnie nadal nie dostał wypłaty... wiadomo jak to jest. Czekam więc dalej, a im dłużej kasy nie było, tym bardziej domyślałem się co się właśnie wydarzyło. W międzyczasie wysłałem mu 2 wiadomości z przypomnieniem o długu. Jedną po tygodniu, drugą po dwóch. Oczywiście zero odpowiedzi, ale też chłopak nie mirkował w tym czasie, więc pomyślałem, że może faktycznie nie ma dostępu do internetu. Jednak teraz zobaczyłem, że 3 dni temu zaplusował jakiś wpis #csiwykop, więc jest już dostępny, ale odpowiedzi ani kasy nadal nie ma. Oficjalnie więc mogę stwierdzić, że koleś wali w c---a.

Jakie z tego wnioski? Nigdy nie przelewajcie nikomu kasy bo są ludzie, którzy ten przyjacielski i pomocny klimat wykopu po prostu wykorzystują #gorzkiezale (dodam, że jak doładowałem mu konto, wpis z prośbą od razu został usunięty). Cholera wie ile osób i jak często @eformik prosi o podobne przysługi i ile w ten sposób już zarobił. Próbowałem również zadzwonić z przypomnieniem, ale zablokował mój numer lub już z niego nie korzysta. Gdyby koleś był w porządku miał 2 metody, żeby się ze mną skontaktować i sprawę załatwić 1) wykop 2) mój numer telefonu. Nie ma więc opcji, żeby to był przypadek. Oszust i tyle. Uważajcie.
Pawel2700 - Uwaga Mirki, #oszukujo. W styczniu tego roku siedząc sobie na #nocnazmian...

źródło: comment_PmXgzhIXj4jveBIWOPsmXq5O3iZLyiYZ.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@unknown_stranger: haha, spodziewałem się, że ktoś to zrobi. no to nie ma już odwrotu od własnej afery ( ͡° ͜ʖ ͡°). jak właściwie się to robi? bo jak testowałem na cachedview.com to pokazywało już z usuniętym postem...
  • Odpowiedz
@Pawel2700: ale ja sam byłem w potrzebie i naprawdę chciałem być uczciwy, ale mi nikt nie pomógł i mnie boli, że takie dziwaki psują reputację i sam pomocy nie mogłem uzyskać :_: A CHCIALEM NAWET PIERWSZY PRZELEW ROBIC! ALE W PAYPALU MOZNA COFNAC PRZELEW I BYŁA SZANSA ŻE JESTEM OSZUST!

no ale mówi się trudno, są idioci i nic tego nie zatrzyma :P to chociaż pocieszyć piątakiem na p--o chciałem,
  • Odpowiedz
@Pawel2700: 5 miesięcy temu miałem niemal identyczną gadkę z wykopowiczem - te same teksty o tym, że nie ma aktualnie hajsu a brakuje mu 10 zł i jakaś tam aukcja się kończy za kilka godzin i musi zapłacić, on odda hajs za 2 dni itp.
Nie nabrałem się na to. Ten wykopowicz to był @Weed233 , możliwe że multikonto jednej i tej samej osoby.
  • Odpowiedz
@steve__mcqueen: raczej nie ja, oszukac to na miliony
kiedys cos bylo z aukcja jakas u mnie, ale juz nie pamietam bo to dosc dawno ale na wykopie jeszcze nikogo nie oszukalem wiec na dyche oszukiwac to raczej slabo
I raczej watpie zebym cos za dyche patrzebowal, jak cos to za znacznie wiecej, wiec co mnie tu o multi oskarzaja :/
a telefon mam na abonament :D
  • Odpowiedz
@Pawel2700: ostatnio prosiłem o 2 zł na doładowanie konta o 3 w nocy bo różowej w play wyłączyli konto a wracała sama o 3.. wysłano mnie pod tesco (ostatecznie pojechałem i tak do tesco kupić doładowanie za gotówkę, bo kase z konta wypłaciłem) oskarżono mnie że jestem złodziejem bo śmiałem prosić o pożyczkę, oczywiście nikt nie pożyczył..miałbym oddać swoje konto za 2 zł.. ludzie bez jaj. Ale już wiem czemu
  • Odpowiedz
@Pawel2700: o k-----s. Faktycznie przeczytałem twoje PW i chciałem doładować ale #wykopjointclub i zapomnialem. Dopiero teraz po zalogowaniu widzę ze mnie tu wolaja. Jeśli ktoś myśli ze moje konto oddałbym na stracenie wsród mirko za 10zl to niech usunie swoje xd. Do południa 12 marca wyślę Ci PW z kodem. Rozejść się, nie ma czego oglądać!
  • Odpowiedz