Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki na przywitanie robimy małe #rozdajo szczególnie przydatne dla tych, którzy zbyt dług siedzieli w piwnicy i chcieliby z niej wyjść i nie być już #tfwnogf

Do wygrania jest zestaw Miracoil 10szt mix lub Miracoil 20 mix (naturalny olejek kokosowy z domieszką ziół w dwóch smakach). Do czego mi ten olejek pewnie się zastanawiacie? A do tego, żeby mieć naturalnie białe i zdrowe zęby. O działaniu dowiecie się więcej na naszej stronie http://miracoil.pl/ i stronie produktu http://miracoil.pl/produkt/miracoil-10szt-mix/

Zasady są proste:

1. Plusujesz ten wpis to masz szansę na zestaw 10 sztuk
2. Plusujesz ten wpis i lajkujesz nasz profil na FB link to masz szansę na zestaw 20 sztuk.
3. Zielonki biorą udział, ale te zarejestrowane do 10.03.2016 do godziny 13.00

Nagroda jest tylko jedna ;) ale gdy przekroczymy 1000 plusów pomyślimy nad dodaniem kolejnej ;) a dla tych co nie mają szczęścia mamy szybką promocję (ważna do jutra) kod zniżkowy -25% na cały koszyk. Wystarczy wpisać kod TYLKOMIRKO podczas składania zamówienia.

Losowanie w niedzielę 12.03 o 22:00 przez #mirkorandom
  • 99
  • Odpowiedz
@miracoil: wymagam jedynie, żebyście wprowadzając produkt na rynek, mieli potwierdzone badaniami jego działanie w sposób jaki go reklamujecie. dlatego ja i nie tylko ja, chcielibyśmy zobaczyć wyniki medycznych badań, wskazujące na działanie olejku kokosowego na kolor zębów. tylko tyle i aż tyle. a co do historycznego działania...:

Rtęć to niezły towar. Ten lśniący srebrny płyn fascynował ludzi przez wieki (są dowody na to, że ludzie używali go już w 1500 roku
  • Odpowiedz
@lasic01: Nie wiem czy zauważyłeś, ale podrzuciliśmy w poprzedniej wiadomości trochę badań naukowych na temat działania olejku kokosowego. I na prawdę porównywanie eukaliptusa, kokosa, tymianku do rtęci było wysokich lotów :) Fajnie jest dyskutować, ale to na prawdę jest dyskusja typu udowodnij mi, że woda jest zdrowa i potrzebna do życia.
  • Odpowiedz
@miracoil: to od początku jest dyskusji typu "udowodnij, że 2 litry wody dziennie spowoduje, że nie będziesz łysieć". nikt nie twierdzi, że po tym umrzesz.. A te linki bardzo ciekawe (pomijam fakt, że część argumentów to to, że olej kokosowy jest tani (bo to Was nie dotyczy), czy że można go podawać psu (są tańsze i lepsze preparaty enzymatyczne dla psów), ale za to główny argument o usuwaniu płytki nazębnej jest
  • Odpowiedz
@lasic01: Przepraszam, ale nie rozumiem co piszesz. Zapraszam jednak do dokładnego przeanalizowania wszystkiego, bo jeden wpis dotyczył oleju kokosowego i Fatty Acids a drugi tłumaczył na podstawie sezamowego właśnie Fatty Acids. Dzięki sodzie efekt białych zębów uzyskacz, tak samo dzięki węglowi aktywnemu i dzięki olejowi kokosowemu.
  • Odpowiedz
@miracoil: http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2015/04/25/coconut-oil-toothpaste.aspx w tym linku masz 6 powodów, dla których warto płukać olejem usta. odnosiłem się w właśnie do tych punktów (jako że główne przedstawione tam zalety Was nie dotyczą). Dodatkowo tam dalej nie ma badań świadczących o tym, że ten olejek cokolwiek wybiela. Jasne, będzie działał jak płukanka do ust, nie zaszkodzi itd. Ale moim zdaniem nadużyciem jest sprzedawanie tego jak środka wybielającego zęby.

Ja z kolei polecam artykuł:
http://news.health.com/2014/04/21/oil-pulling-craze-snake-oil-or-all-purpose-remedy/
  • Odpowiedz
@lasic01: Dziękuję bardzo za dyskusję. Na tym kończymy i nie marnujemy Ci życia bo nic z tego nie wychodzi. Za to zapraszamy klientów do testowania produktu empirycznie.
  • Odpowiedz
@miracoil: e tam, dowiedziałem się trochę nowych rzeczy, czas zdecydowanie nie zmarnowany. cała dyskusja byłaby zbędna, gdyście zaczęli od przedstawienia badań, że Wasz produkt działa tak jak go reklamujecie. finalnie w sumie wyszło tak, że produkt Kaszubskiego wybielał zęby, ale był niebezpieczny dla zdrowia, a tu mamy sytuację odwrotną. swoją drogą, gdyby to klienci mieli sprawdzać, to wypadałoby dać "gwarancję satysfakcji", ale to już temat na oddzielną dyskusję.
  • Odpowiedz
@lasic01: Na pewno weźmiemy się za to, bo faktycznie klient może nie wierzyć w nasze zapewnienia, a za taką cenę powinien mieć gwarancję, ale na dzisiaj już koniec mirkowania :)
  • Odpowiedz
@miracoil: To się używa po umyciu? a nie zostaje jakiś dziwny smak i nalot na zebach? chyba nie jest tak łatwo wypluć to wszystko, chyba że po płukaniu należy przemyć usta wodą?
  • Odpowiedz
@miracoil: świetna taktyka prowadzenia dyskusji z twojej/waszej strony. Odpisać na parę komentarzy, a w przypadku pojawienia się sensownych pytań lub sugestii podania badań potwierdzających cel powstania produktu (niezbędnych przy środkach okołomedycznych) podkulić ogon i albo olać i nie odpisać, albo uznać, że pora spać.
Jestem poważnym pijarowcem, ta firma jest poważna! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Symptomy zatrucia rtęcią to bóle piersi, problemy z sercem i płucami, kaszel, drgawki, reakcje psychotyczne, tendencje samobójcze, skręcanie jąder i implozja analna.


@lasic01: Motyla noga ! - Teraz muszę biurko myć... ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Cesarz_Polski: to było przez przypadek :( Chciałem swój jeden wpis usunąć, ale nie to się kliknęło :( Sorry. Twój był jednym ze śmieszniejszych i nie obraźliwych, więc powodu usuwania nie było :)
  • Odpowiedz