Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki na przywitanie robimy małe #rozdajo szczególnie przydatne dla tych, którzy zbyt dług siedzieli w piwnicy i chcieliby z niej wyjść i nie być już #tfwnogf

Do wygrania jest zestaw Miracoil 10szt mix lub Miracoil 20 mix (naturalny olejek kokosowy z domieszką ziół w dwóch smakach). Do czego mi ten olejek pewnie się zastanawiacie? A do tego, żeby mieć naturalnie białe i zdrowe zęby. O działaniu dowiecie się więcej na naszej stronie http://miracoil.pl/ i stronie produktu http://miracoil.pl/produkt/miracoil-10szt-mix/

Zasady są proste:

1. Plusujesz ten wpis to masz szansę na zestaw 10 sztuk
2. Plusujesz ten wpis i lajkujesz nasz profil na FB link to masz szansę na zestaw 20 sztuk.
3. Zielonki biorą udział, ale te zarejestrowane do 10.03.2016 do godziny 13.00

Nagroda jest tylko jedna ;) ale gdy przekroczymy 1000 plusów pomyślimy nad dodaniem kolejnej ;) a dla tych co nie mają szczęścia mamy szybką promocję (ważna do jutra) kod zniżkowy -25% na cały koszyk. Wystarczy wpisać kod TYLKOMIRKO podczas składania zamówienia.

Losowanie w niedzielę 12.03 o 22:00 przez #mirkorandom
  • 99
  • Odpowiedz
@lasic01: Trzeba na luzie podchodzić do życia, a nie się denerwować :) Nasz produkt też jest premium, bo tak jak ferrari przechodzi specjalne badania i jest unikalny na rynku. Kurcze tak jak nasz produkt. Co do przepłacania to idąc Twoim tokiem rozumowania można powiedzieć, że kupowanie batonika Mars to też przepłacanie, bo nie wiem czy wiesz, że składa się on z karmelu, cukru i czekolady. A wiesz ile kosztuje kilogram cukru?
  • Odpowiedz
@miracoil: Fiat panda tez przechodzi specjalne badania i także jest unikalny :D także Fiat panda jest produktem premium.
To nie jest produkt dla ludzi wygodnych tylko dla ludzi głupich i naiwnych. Wygodna i inteligentna osoba przeleje olej z dużej butelki do czegoś poreczniejszego ;)
Btw. To jest produkt do płukania? Czyli w podróży trzeba woozic ze sobą słoik żeby to wypluć?
  • Odpowiedz
@nogazwezza: na pewno przechodzi, ale nie tyle ile ferrari tylko tyle ile nakazuje prawo i konieczność homologacji. Na pewno są osoby, które przeleją ze słoika i są takie, które tego nie zrobią a dodatkowo docenią zioła w nim zawarte. Możemy tak dywagować cały dzień, jednak są osoby, które ten produkt kupują i go doceniają. Zresztą wszystkie "złe" opinie są tylko na temat ceny. Szkoda, że nie poruszamy tematów zdrowia, ziół i
  • Odpowiedz
@miracoil: Jeszcze kupują. Mnie nie chodzi o cenę, bo wcale nie jest taka duża. Chodzi mi po prostu o to ze jest to zbędny badziew który zniknie z rynku szybciej niż wam się wydaje.
  • Odpowiedz
@nogazwezza: Tutaj nie mogę się zgodzić. Można powiedzieć, że branie witamin to też zbędny badziew,bo w jedzeniu one są. Olej kokosowy (już nie mówię o naszym preparacie) ma naprawdę zdrowotne działanie na zęby i jamę ustna. Może nie będzie tak, że każdy Polak będzie z tego korzystał ale trend rynkowy jest taki, że coraz więcej osób z tego korzysta. Można powiedzieć, że trend dopiero się zaczyna:
miracoil - @nogazwezza: Tutaj nie mogę się zgodzić. Można powiedzieć, że branie witam...

źródło: comment_iuMxgW4ad0Lq1U2RMstvBzz9OwWAQTlD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@miracoil: Nie jem żadnych witamin i nigdy nie jadłem a jestem w pełni zdrowy. Nie ma sensu się tu sprzeczać bo można tak w koło, ale pamiętajcie ze Polakom nowe rzeczy szybko sie nudzą, tymbarskiej jeśli maja znikome działanie. Nie pije żadnego oleju, po prostu myje regularnie żeby i odwiedzam stomatologa, są ładne, białe i zdrowe. Bez oleju :)
  • Odpowiedz
@krupek: najlepiej regularnie. Wtedy nie pozwalasz bakteriom rozmnażać się w jamie ustnej. Jednak po 10 dniach stosowania już powinieneś widzieć efekty. Na pewno pozbędziesz się nieprzyjemnego zapachu w ustach, zęby zrobią się bardziej śliskie (nie wiem jak to opisać) no i nie będą żółknąć, a nawet powinny delikatnie się wybielić (to oczywiście zależy od ich stanu).
  • Odpowiedz
no nic, życzę powodzenia jak tym od kabli, czy temu od kamieni po kilkaset złotych (dostępnych za ułamek ceny). Oby tylko naiwniaków starczyło zanim skończą się pieniądze na promocje.


@lasic01: Możesz mi wierzyć lub nie, ale znajoma z USA stosowała taki olejek do płukania gęby i o dziwo to faktycznie się sprawdzało, nie wiem dokładnie co w tym było (jak USA to chemii pewnie sporo), w stosowaniu wygodne - tylko że
  • Odpowiedz