Wpis z mikrobloga

@staryhippis93: no właśnie i to mnie zastanawia - nie podobają im się faceci, więc biorą sobie facetopodobne loszki, żeby uprawiać heteropodobny seks za pomocą plastikowych/gumowych przyrządów. Nie to, żebym chciał komuś do wyra zaglądać (wcale a wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ale ciekawi mnie, jak wiele z nich to takie "prawdziwe" lesby, a ile dało się całkowicie ponieść takiemu chwilowemu pożądaniu. xD
wsadzają sobie dildosy i inne penisopodobne rzeczy w różne miejsca. coś tu poszło nie tak


@staryhippis93: Co Twoim zdaniem poszło nie tak? Anatomicznie dopasowane zabawki?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kilka lat temu rzeczywiście nie było wielkiego wyboru i przeciętny wibrator miał postać żylastego penisa, dzisiaj to co można kupić w sexshopie w niczym nie przypomina tamtych żelowych, hałaśliwych dziwactw.
skoro to odrzuciły to po #!$%@? do tego wracają w nienaturalnej formie ?


@staryhippis93: Tak jak heteryczki nie są z facetami tylko dla ich penisów a całego ogółu męskości wyrażonej z całym zespole cech a nie jednym narządzie, tak lesbijki z tych samych przyczyn faceci nie pociągają. Fakt, że drażnienie ścian pochwy najlepsze jest przy użyciu wydłużonych, obłych przedmiotów wynika z naszej fizjologii, a nie z (nieuświadomionej) tęsknoty za penisem. Tak
@enslavedeagle: Też nad tym kiedyś myślałem i choć nie we wszystkich takich związkach jedna laska ma męską urodę, to z reguły ta jedna wykazuje męskie cechy i, kolokwialnie mówiąc, nosi w domu spodnie. Podobnie u gejów. Jeden jest często bardziej kobiecy. Może to podświadome dążenie do zachowań większości seksualnej, a może zwyczajnie u części homosiów zostaje w psychice coś z heteryków.
ale ciekawi mnie, jak wiele z nich to takie "prawdziwe" lesby, a ile dało się całkowicie ponieść takiemu chwilowemu pożądaniu. xD


@enslavedeagle: Czy ty odczuwasz pozadania, chocby chwilowe w stosunku do swojej plci? o.O
Wiekszosc lesbijek lubi miec chocby czasem "wkladane" podobnie jak wiekszosc geji lubi czasem "powkladac".
To ze kobieta jest lesbijka nie oznacza, ze jej nagle penis urosnie ktorego sobie moze zmarszczyc.

A co do pytania w pierwszym poscie,