Wpis z mikrobloga

Mirki kochane, coś nade mną #!$%@? czuwa... Dostałem informacje właśnie ze szpitala o wynikach HP. Guz miał bardzo niski indeks mitotyczny, węzły chłonne czyste, drobne guzki okazały się zwykłymi tłuszczakami. Lekarz powiedział że trzeba to będzie kontrolować, zostanę jeszcze skierowany na konsultacje do jednego mega mega profesorka w Wawie i tyle. Jest niemalże pewne że w wakacje po prostu wskoczę na rower o czym marzyłem od samego początku tych szpitalnych perypetii. Cholernie skrajne myśli chodziły mi po głowie (nawet że już nie przyjdzie mi się śmieszkować z Wami), jednak już jest jasne że będzie tylko lepiej, #!$%@? po prostu lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze zostanie mi ogarnięcie niedokończonej sesji, ale fuck it, jakoś ogarnę.

Zapewne to jeszcze nie koniec przygód, ale chciałbym z góry podziękować wszystkim za słowa otuchy, oraz za #mikromodlitwa. W tak skrajnych momentach nawet kawałek #!$%@? komentarza dodaje nadziei. Aby doplusować karmę po powrocie z zajęć ogarniam poprzednie #rozdajo i robię kolejne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zdrowie #zdrowiearaczejjegobrak #nowotwory #feelsgoodman #czujedobrzeczlowiek

Zawołam wszystkich z poprzedniego wpisu, którzy śledzili mnie od samego początku, dzięki! @anna_gronkowiec-walc @zolwixx @Czytelnik30 @matra @Jankez @Rodriquez @szmaciarzjan @FotDK @InsaneMaiden @niepoprawnyhumanista @aso824: @kw401: @efwqwe3241123: @mezon: @matra:
@unknown_stranger: @Felonious_Gru: @programersky: @lubielizacosy: @maepiwo: @puncek: @Solitary_Man
  • 10