Wpis z mikrobloga

@tomczyk85: Ok, to konstruktywnie... Mozna sie zastanawiac nad sensem zwyklego bialka, a co dopiero izolatu. Jestes na poziomie Mr Olympia zeby takie rzeczy stosowac? Batoniki matrixy, dobre ale w c--j drogie, szkoda by mi bylo kasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Witamin i bcaa nie skomentuje. Nie ma najwazniejszego czyli kreatyny
  • Odpowiedz
@mam_kaloryfer: Jeśli Karmowski mówi, że BCAA działa i sam to czułem nie raz po mocnym treningu to dlaczego tego nie brać ?
Witamin nigdy dość raczej ciężko je przedawkować. Batoniki Matrix kupiłem bo je lubię.
Co złego jest w izolacie ? Są badania, że rodzaj białka czy izolat czy kazeina przyjmowana w tej samej dawce dają takie same efekty. Izolat się lepiej rozpuszcza i jest mniej zanieczyszczony.
  • Odpowiedz
@tomczyk85: ale wez pod uwage, ze suplementy jako takie stanowia bardzo maly udzial w diecie. Bialko w proszku ma byc ewentualnym uzupelnieniem bialka w organizmie, skoro idziemy w takie ekstrema to od razu mogles kupic hydroizolat... Taka prawda, ze pomiedzy zwykla serwatka a izolatem nie zauwazysz roznicy poza cena. A co do BCAA to konwertuje sie w organizmie do cukru, nie jestem jakims ekspertem ale jako tako dziala tylko w
  • Odpowiedz
@tomczyk85: nie słuchaj mądrali, owszem na ogół suplementy nie są warte swojej ceny i zdrowiej mieć przygotowane zbilansowane lunchboxy, ale nie zawsze jest na to czas i wtedy takie białko w proszku się dobrze sprawdzi. Wynik -11kg budzi szacunek. Trzymaj się.
  • Odpowiedz
@tomczyk85: Nie musze Ci nic udowadniać, póki co bez supli podnoszę tyle ile ty przez najbliższe kilka lat nie podniesiesz. Widac ze nie umiesz samodzielnie myśleć ani wyciągać wniosków wiec szkoda czasu na dyskusje z tobą. Podźwigasz troche a sie przekonasz
  • Odpowiedz
@KyloRen: Ok zgodzę się z Tobą daleko mi do Ciebie. Ważę 91 kilo ale, większość z tego to BF. Dlatego na masę jeszcze przyjdzie czas, ale po dobrej i utrzymanej redukcji.
W tej chwili na klatę maks biorę 85 kg . Jak na swój staż uważam, że i tak to jest bardzo dużo.
  • Odpowiedz
@tomczyk85: taka prawda, ze z supli sie wyrasta ale stwierdzenie ze w ogole nie pomaga jest troche na wyrost. Tylko pytanie czy jestes gotowy wydac kilka stow zeby poprawic o te pare procent swoje osiagi. Zgadzam sie z @KyloRen: poprzerzucasz troche zelastwa to zobaczysz
  • Odpowiedz
@tomczyk85: Jasne że tak, organizm lubi zaskakiwać, a progresy są skokowe. W poprzednim roku w marcu mój max wynosił 92kg ( ͡° ͜ʖ ͡°) martwy 140-150kg, Od pół roku nie biorę żadnych supli a siła idzie pięknie, sylwetka caly
  • Odpowiedz
Cały czas taka sama a nawet troche lepsza. Ale tak jak mowie, poprzerzucasz troche, sam do tego dojdziesz, mialem tak samo jak Ty :)
  • Odpowiedz