Wpis z mikrobloga

Wykop wielce oburzony, że patologia w internecie życzy Prezydentowi Andrzejowi Dudzie śmierci. Oczywiście jak najbardziej należy potępić takie zachowanie, ale nie sposób dostrzec hipokryzji w zachowaniu wykopków, szczególnie, że nie widziałem takich protestów np. w takiej sytuacji. Gdzie wtedy byli obrońcy moralności?

#polityka #neuropa #dobrazmiana
Pobierz rzep - Wykop wielce oburzony, że patologia w internecie życzy Prezydentowi Andrzejowi...
źródło: comment_LPYeDe9WozMz33Ke8lkDwmCIhQrHFLLU.jpg
  • 28
Teraz naśmiewam się z hipokryzji konserw wykopkowych...

@rzep: to na szczęście nie ze mnie, bo ja nikomu śmierci nie życzyłem, więc nie generalizuj tak, że wszystkie konserwy to hipokryci ;]
to na szczęście nie ze mnie, bo ja nikomu śmierci nie życzyłem, więc nie generalizuj tak, że wszystkie konserwy to hipokryci ;]


@wigilius: Biorąc pod uwagę ile wykopów mają znaleziska/wpisy z tym związane, to spokojnie można powiedzieć, że większość konserw to hipokryci.
@rzep: To że Ty nie robisz afery to nie znaczy że to prawidłowa postawa. Inny zrobił i to Cię zabolało. Nie rozumiem z jakiego powodu się bulwersujesz że komuś nie podoba się życzenie śmierci prezydentowi RP.

Zwracam natomiast uwagę na hipokryzję naszych wykopków konserw...

Ok. Zwracasz uwagę. Ja natomiast widzę Ciebie jako pierwszego z dziesiątek wskazujących tą hipokryzję który by zganił samo wydarzenie

Oczywiście jak najbardziej należy potępić takie zachowanie...

Czyż
@rzep: To nie ma nic wspólnego z hipokryzją. To są naturalne zachowania w obliczu urządzania sieczki medialnej z okazji nakręcania spirali nienawiści, urządzenia przemysłu pogardy i relatywizowania pojęć i rzeczywistości. Zwykły człowiek zareaguje właśnie tak jak na jednych i drugich obrazkach, tylko warto się zastanowić jakie jest źródło tego problemu.
To że Ty nie robisz afery to nie znaczy że to prawidłowa postawa. Inny zrobił i to Cię zabolało. Nie rozumiem z jakiego powodu się bulwersujesz że komuś nie podoba się życzenie śmierci prezydentowi RP.


@ediz4: Bo nie podoba im się tylko życzenie śmierci prezydentowi RP, którego popierają. Nie przeszkadzało im natomiast życzenie śmierci prezydentowi, premierowi i wszystkim politykom z partii, której nie lubią (a często nawet sami im to życzyli).
Jestem na wykopie od niemal 8 lat i nigdy nie widziałem żeby konserwy krytykowały takie zachowanie wobec Komorowskiego, Tuska czy innych członków rządu.

@rzep: może to były tylko pojedyncze przypadki, być może nie było to zjawisko na taką skalę, te plucie jadem przez dziennikarzy, celebrytów, polityków i kodziarzy na taką skalę jak teraz...