Wpis z mikrobloga

@n__s: @Janusz_z_Galilei: Jeśli uważacie że to jak 8.1 działa na 520 to "elegancko" to wy chyba z niczego innego niż 5 letni warty 50zł gównosmartfon ze starym Androidem nie używaliście xD A 10 działa jeszcze gorzej niż 8.1. Samo odblokowanie telefonu trwa kilka sekund. Jest lepiej niż było, parę miesięcy temu to jakby ktoś próbował z 10 korzystać na co dzień na tym to równie dobrze mógłby sobie kulę w
Jeśli uważacie że to jak 8.1 działa na 520 to "elegancko" to wy chyba z niczego innego niż 5 letni warty 50zł gównosmartfon ze starym Androidem nie używaliście xD


@Eau-Rouge: sry ale ja telefonu uzywam do dzwonienia i smsowania, i tutaj spisuje sie swietnie. ;) nie interesuja mnie zadne romy czy inne modyfikacje. ze win10 tak dzialal to wiem ale myslalem ze to naprawili xd
@Zarov: Ostatnio zainstalowałem na 640 XL bete. Śmiga aż miło. Czasami przy pobraniu aktualizacji wyskakuje błąd, ale wystarczy ponowić pobieranie. Cała reszta działa bez zarzutów. Polecam.
@n__s: właśnie to jest bardzo dobre pytanie.
Miałem swego czasu tą lumie. Jakby dostała w10 to bym rozważył kupno tego spowrotem jako telefon zapasowy.
Miała być aktualizacja jakiś czas temu. Microshit wywiazął się z tego?
@Eau-Rouge: 1gb ramu i wzwyż już 10tka działa lepiej od 8.1 ;] np. na lumi 535 10tka działa naprawde sprawnie, zaś na moim poprzednim fonie 630 windows 10 działał tak sobie pewnie przez te 512 mb ramu czasami było 'wznawianie'