Wpis z mikrobloga

#!$%@?, jednak naprawdę ogromna masa zależy od dobrego dnia, jeśli chodzi o #silownia. Jakiś miesiąc temu, ledwo co robiłem 65/95 w #dwoboj na treningu sprawdzającym i nie #!$%@? nie dało rady więcej. 100kg w podrzucie wydawało mi się nierealne, przy 95kg jeszcze w miarę spokojnie byłem pewien, że zarzucę, ale te dodatkowe 5kg i świadomość trzech cyfr mnie paraliżowała. No generalnie słabo było, w dodatku wróciłem w nocy z baletów, po kilku piwkach xD Nie wychodziło mi wtedy nic. Dzisiaj, na rwaniu robię 65,70 i "o #!$%@?, co tak lekko, nic nie spada i w ogóle" xD Doszedłem do 80kg. Zarzut jeszcze lepiej, bo 90kg strasznie koślawo zarzuciłem, ale dałem radę, chociaż trochę zwątpiłem, czy dam w końcu radę ze 100kg. Szedłem dalej, w końcu pękło te 100kg, ale było ciężko. Myślałem, że to koniec, a tutaj trener, że "teraz 105". Pomyślałem, że chyba go #!$%@?ło, dopiero co poszła mi pierwsza w życiu stówka, a on chce 105 xD Ale ponownie, #!$%@? dobry dzień i cieszę się, bo poszło gładko. Tego dnia wychodziło mi praktycznie wszystko i myślę, że więcej bym nie wyciągnął. Zwyczajnie brakuje mi techniki, bo siły mam na dużo więcej, ale wiem, że nie ma co forsować, bo można się ładnie #!$%@?ć. Reasumując, +25kg dwuboju i jedynka z przodu w podrzucie (bo wcześniej czułem się trochę jak #!$%@?, że taki chłop jak ja, nie potrafi wrzucić 100kg, kiedy tyle robią przeciętni juniorzy w wieku 14 lat xD). To był #!$%@? udany dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)-( ͡ ͜ʖ ͡)
#dwuboj #silownia #mikrokoksy
  • 8
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: @FireDash:

░▄▀▄▀▀▀▀▄▀▄░░░░░░░░░
░█░░░░░░░░▀▄░░░░░░▄░
█░░▀░░▀░░░░░▀▄▄░░█░█
█░▄░█▀░▄░░░░░░░▀▀░░█
█░░▀▀▀▀░░░░░░░░░░░░█
█░░░░░░░░░░░░░░░░░░█
█░░░░░░░░░░░░░░░░░░█
░█░░▄▄░░▄▄▄▄░░▄▄░░█░
░█░▄▀█░▄▀░░█░▄▀█░▄▀░
░░▀░░░▀░░░░░▀░░░▀░░░
  • Odpowiedz
@lucek091: Tak, od jakichś 5 miesięcy. Zresztą, nie byłoby co tam oglądać, bo zaczynałem praktycznie od zera. Potrafiłem tylko przysiady dupą do ziemi, chociaż wyrobiłem sobie zły nawyk rozstawiania przy tym stóp pod zbyt szerokim kątem, co niestety rzutuje przy bojach. W dodatku nie mam już takiej mobilności. Także moja technika ssie pałkę ( ͡° ͜ʖ ͡°). No ale na to potrzeba lat codziennego treningu pod okiem
  • Odpowiedz