Wpis z mikrobloga

Ty ich bronisz pisząc, że odpowiedzią na atak i radykalizację jest atak i radykalizacja.


@nith: Nie miśku, to jest stwierdzenie faktu.

Co takiego zrobiła druga strona,żeby życzenie komus śmierci było tak usprawiedliwiane chęcią rewanżu?

Druga strona rozkoszuje się myślą o wieszaniu swoich przeciwników, nazywa ich komuchami, karaluchami i szkodnikami. Czy to dużo? Nie wiem, ale jak widać wystarczyło.
  • Odpowiedz
@zioom: No i mamy piękną rzeczywistość, opartą na wzajemnym obrzucaniu się gównem obydwu stron od której można dostać raka .
  • Odpowiedz
Nie miśku, to jest stwierdzenie faktu.


@zioom: Wydaje mi się, że to jest tania racjonalizacja prostackich i niebezpiecznych tekstów. Ci ludzie są odpowiedzialni za własne słowo - życzenie komuś śmierci to przekraczanie wszelkiej granicy, nie można tego usprawiedliwić "a bo biednych KODowców od komuchów wyzywali". W tym wypadku, to ci ludzie przejmują inicjatywę wychodząc z kalibrem nienawiści, który nie jest niczym usprawiedliwiony. Bo ani ci ludzie nie są represjonowani, ani
  • Odpowiedz
@Liberman:

Ja pracowałem?

Tak, popatrz sobie na swoje komentarze. Czy tego chcesz czy nie, jesteś częścią problemu.

Ja także mam prawo do
  • Odpowiedz
@nith: Nom. I najbardziej #!$%@? są ci po środku.

@zerozero7:

Ci ludzie są odpowiedzialni za własne słowo - życzenie komuś śmierci to przekraczanie wszelkiej granicy, nie można tego usprawiedliwić

Jak najbardziej, nikogo nie
  • Odpowiedz
@zioom: Organizując publiczne marsze, wystawiasz się na publiczną krytykę. Trzeba przypominać o tym co nadal się pisze o marszach smoleńskich? :) Ba, nawet obchodząc Boże Ciało na ulicy będziesz krytykowany. Żyjemy w wolnym państwie, gdzie mamy prawo powiedzieć, że jakaś organizacja jest głupia/zbiorem komuchów czy nawiedzonych katotalibów. I każdy powinien z tym się liczyć wychodząc na ulicę, że będzie krytykowany. I to nie jest jakaś "specjalna fala hejtu".

Jak pisałem, wydaje mi się, że to jest tania próba racjonalizacji czegoś niedopuszczalnego, czyli publiczne życzenia rządzącym tego, by skończyli w piachu. KODowcy nie robią tego tylko w internecie, ale też podczas marszów ("Szydło do wora, wór do jeziora" etc.). Żaden schemat wyśmiewania KODowców nie usprawiedliwia takiego zachowania. Nie mam pojęcia w takim razie jaki jest sens w szukaniu przyczyny w czymkolwiek, oprócz KODu. Skoro ludzie są odpowiedzialni za swoje słowa, to przyczyną są oni sami, nie osoby trzecie. I to ci ludzie powinni ponieść odpowiedzialność.

Jak najbardziej, nikogo nie usprawiedliwiam, tylko wskazuje
  • Odpowiedz
@tony_soprano: Ja biorę pod uwagę wszystkie w miarę realne możliwości. A co do pilotów to kontrolerzy mogli im powiedzieć, żeby nie lądowali to by nie wylądowali i nie byłoby katastrofy. Piloci im zaufali i mieliśmy katastrofę. Oczywiście samo zaufanie wynikało z fatalnego wyszkolenia, które trwało w czasie rządów PO, gdyż ówcześnie istniejący 36 specpułk podlegał pod MON. Już raz mieliśmy katastrofę w Mirosławcu i nie wyciągnięto żadnych wniosków. Ostatecznie go
  • Odpowiedz
@twmistrz: Lecisz na czarno bo idiotów trzeba separować. 60 tyś na marszu KOD-u to naprawdę trzeba być ograniczonym żeby tak twierdzić. 60 może trochę więcej jest na marszu nie podległości, którego nie da się ująć w jednym zdjęciu, który jest jak niekończąca się masa, a tutaj grupka ludzi dla Ciebie to 60 tyś. Ciesze się, żę nawet jeżeli zdecydujesz się odpowiedzieć, to nie będę miał okazji czytać tego bagna słownego.
  • Odpowiedz
Z tego bagna akurat jeden komentarz całkiem trafny: za czyje pieniądze on sobie jeździ na te narty z cała obstawą i w kilka limuzyn. Na dodatek w poprzedni dzień, gdy przeciętny Kowalski kiśnie w pracbazie i o nartach sobie może pomarzyć. Nie miał dziś nic do roboty? Jarek żadnej ustawy do podpisania nie podrzucił?
  • Odpowiedz
Nie jestem pisowcem więc skończ szarżować. Tych ludzi zaś stworzyła propaganda nienawiści z GW i Newsweeka i za chwilę może dojść do tragedii takiej jaka była 6 lat temu.


@Liberman: LOL, na pewno mowa nienawisci byla problemem w Smolensku.

Co do tematu, niestety przez ostatnie 8 lat tak wygladala retoryka ze strony prawicy, wieszali Tuska, wielokrotnie na wykopie ludzie zyczyli mu smierci, niestety druga strona po przejsciu do opozycji nie
  • Odpowiedz
  • 0
@twmistrz: lol 60% społeczeństwa to ma głęboko w dupie twój plemienny konflikt między hutu a tutsi, nie ogarniasz rzeczywistości która cię otacza kolego.
  • Odpowiedz