Wpis z mikrobloga

Tych ludzi zaś stworzyła propaganda nienawiści z GW i Newsweeka


@Liberman: Odpowiem Ci Twoim własnym słowem, może zrozumiesz o co mi chodzi:
"Manifestacje KODu - dawne komuchy, wkurzeni eks-urzędnicy, lewaccy działacze i artyści. Garstka młodych poza konkretnymi działaczami. Same mohery. Jak tak mają wyglądać manifestacje opozycji to na wiele lat PiS ma spokój"

Od miesięcy, Ty i Tobie podobni nakręcacie spiralę nienawiści wokół przeciwników obecnego rządu, a teraz wielkie zdziwienie, jak
@zioom: nie głosowałem na PiS nigdy poza prezydenckimi ostatnimi(z czego jestem zadowolony). Nawet a najbardziej nienawistnych komentarzach na niezaleznej albo wpolityce jest mowa o sadach, rozliczeniu itd. Najbardziej prymitywna nienawisc mozesz sobie poczytac na fb w grupie KODu tam padaja teksty takie jak powyzej + znacznie bardziej wulgarne i nikt tego nie moderuje, a wrecz jest przyklaskiwanie temu.
@zerozero7: Jasna sprawa, widziałem marsze na własne oczy. Wiem jak wygląda tłum 15 tysięczny, wiem jak wygląda tłum 50 czy 80 tysięczny. Bajki o 15 tysiącach totalnie dyskredytują zależną od ministra Policję.
"Manifestacje KODu - dawne komuchy, wkurzeni eks-urzędnicy, lewaccy działacze i artyści. Garstka młodych poza konkretnymi działaczami. Same mohery. Jak tak mają wyglądać manifestacje opozycji to na wiele lat PiS ma spokój"


@TenebrosuS: i gdzie tu jest życzenie komuś śmierci?
@twmistrz: Czyli "na oko" było więcej, niż określała to policja i burmistrz/prezydent miasta? Czy nie jest to raczej nakręcanie ze strony KODu? Tak samo jak podawanie przez Petru wyników sondażowych? Wydaje mi się, że tak - że ilość uczestników jest specjalnie zawyżana, bo to typowa taktyka Petru (argument "jest nas tyle"). Alternatywą jest spisek rządowy, który obejmuje prezydentów miast i policję.

Widocznie powstała konkurencja dla "sekty smoleńskiej" - teraz to jest
@zioom: Życzenie komuś śmierci jest świństwem.Ty ich bronisz pisząc, że odpowiedzią na atak i radykalizację jest atak i radykalizacja. Co takiego zrobiła druga strona,żeby życzenie komus śmierci było usprawiedliwiane chęcią rewanżu?
@Liberman:

Czy słowo komuchy jest obraźliwe?

Serio?

Ale reszta się zgadza, bo tak jest. Sami KODowcy ci to powiedzą.

Mam znajomego który pojawiał się na demonstracjach organizowanych przez KOD, wolnościowiec, po studiach, pracujący korpo. Tak bardzo komuch, lewak i urzędnik. Ty go zwyzywałeś, nawet nie znając człowieka.
A teraz, jesteś wielce zaskoczony i oburzony, kiedy Ci sami ludzie, na których obrażaniu spędziłeś ostatnie miesiące wylewają z siebie swoje #!$%@?. Nie bronię
@zioom: Ja pracowałem? Ja także mam prawo do własnego zdania. A jeśli już chcesz szukać przyczyn niechęci prawicy do obozu centrowego to jest to efekt wspaniałych 8-letnich rządów partii miłości. To dzięki PO dzisiaj młodzi ludzie są głównie prawicowi, bo tak sprzedajnego rządu nie było od 1989 roku.