Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@cropdd: Tak. Nawet lokalną drużynę czwartej ligi piłki. Powiedziałem, że amatorzy dostają mało hajsu, ale maja też oprócz tego swoje pracę.
via Android
  • 0
@Finsky: Akurat w faktach pokazali spodek w Katowicach.
Poddałem się jak powiedziałem, że to tak samo jakby szachy jako sport porównać do hokeja, a oni stwierdzili że szachy to nie sport.
@Xarazix: @Obserwator_z_ramienia_ONZ: E-sport istnieje, ale jest tak samo super jak zwykły sport. Kilka % zarabia jakiekolwiek sensowniejsze pieniądze pozwalające chociaż się utrzymać. Większość robi to z pasji i trzeba o tym pamiętać.

Co kto lubi, ale imho jest to bardzo kiepski pomysł na życie. Przeciętny mechanik samochodowy zarabia o wiele więcej.
via Android
  • 0
@D3lt4: Mimo wszystko to jest bardzo podobne do innych sportów.
Bez talentu nie zostaniesz szczytowcem, bez ćwiczeń długo nie wytrzymasz, a bez poświęcenia nie bd to miało znaczeń. Trzeba patrzeć na to w innowacyjny sposób.
@Xarazix: e tam, wieczna beka z ludzi którzy żyją 20 lat temu i "hurr durr kedys tego nie było do roboty by sie wzieli przegrywy to nie sport durr hurr". #!$%@?, kiedyś nie było programistów, analityków i bankierów. I #!$%@?, żyją z tego, emocje jak na meczach piłki nożnej czy snookera (xD) to czemu nie można e-sportem zwać.