Wpis z mikrobloga

  • 34
Właśnie się pokłóciłem z teściem i szwagrem, że istnieje coś takiego jak e-sport i IEM jest tego idealnym przykładem. Cała rodzina stanęła przeciw mnie tłumacząc, że oni są chorzy skoro spędzają życie przed kompem i nie mają czasu dla rodziny...
#gorzkiezale #pcmasterrace #oswiadczenie i #csgo
  • 38
  • Odpowiedz
@support: Choć w sumie mogę się kłócić.
Jeżeli wziąć pod uwagę, że sport to rywalizacja pomiędzy przynajmniej dwoma osobami, w której przynajmniej jedna strona wygrywa, ku uciesze fanów z jakąś konkretną wygraną, wtedy automatycznie to jest sport.
Tyle, że sport to wysiłek fizyczny, a e-sport to wtedy współzawodnictwo przy użyciu elektroniki :)
  • Odpowiedz
@Xarazix: znaki czasów, tobie też gówniaki za 30, 40 lat nie przetłumaczą, coś co dla nich jest oczywiste. Jeszcze 10-15 lat temu telefon komórkowy to dla ludzi starszej daty był wytworem szatana.

Z drugiej strony, po co mieszać w to rodzinę i na siłę wpajać im swoje racje, wychodząc przy tym na infantylnego przed wszystkimi krewnymi? Rozumiem wiele argumentów przeciw traktowaniem tego jako sportu, ja sam zachowuje neutralny stosunek, bo
  • Odpowiedz
@Xarazix: Kto im wmówił, że sport to wysiłek fizyczny? Jak kupują na przykład samochód sportowy to czego by oczekiwali? Że biegi będzie się ciężko zmieniać?
Sport znaczy rywalizację, emocje.
  • Odpowiedz
nic nie zrozumiałeś. Do prostych ludzi przemawia argument pieniądza, tyle.


@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Sam wytoczyłeś argument zarabiania więc teraz nie mądrkuj. Jedyne ścisła czołówka e-gamingu zarabia (ale hajs trzeba dzielić na całą drużynę więc kokosów nie ma), a cała reszta graczy marnuje sobie tylko życie. Poza tym gaming uważam za słaby zawód, bo jest chwilowy ( jak w przypadku każdej dyscypliny sportowej).
  • Odpowiedz
pokłóciłem z teściem


@Xarazix: Powiedz teściowi ile oni zarabiają na tym graniu w gierki i jakie donejty dostawał Pasha od arabów za granie w cs, to teściu sam zaraz ściągnie CSa na swojego Optimusa.

@Obserwator_z_ramienia_ONZ: tekst z gatunku - Bolek bohaterem bo tyyyyle zarobił, a panie sprzedające sie starszym panom to wzór do naśladowania, bo mało kto tyle zarobić.
Nie żebym miał coś do grania w gry, ale
  • Odpowiedz