Wpis z mikrobloga

@as2o3: Przecież treść jest taka sama jak poprzednie, tyle że jest dodatkowe koło ratunkowe w postaci zdjęcia bez twarzy ale za to bez bielizny. Przecież nie musisz pokazywać pieroga i możesz wybrać tradycyjną formę.

PS. Dziwię się wam różowe takiej niechęci do tej zabawy, bo to jest zabawa. Na plaże wychodzicie skąpo ubrane bez żadnej żenady a tu głupiego zdjęcia nie chcecie wstawić. Aż tak nie lubicie siebie i swojego
  • Odpowiedz
@Pogodny: Logika różowych? Kpisz? Zabawa w upokarzanie własnej osoby ku chwale stulejarzy? Jeśli któraś weźmie w tym udział to chyba jest nieźle zdesperowana. A pokazywanie swojego ciała na plaży różni się od wrzucania do netu swoich nagich fotek. W życiu bym tego nie komentowała gdyby mnie nie zawołano. Zrażam inne różowe? I dobrze! Laski, szanujcie się!
  • Odpowiedz
@as2o3: Ale ten tekst o komentowaniu nie był tylko do Ciebie, a do opinii publicznej, bo widziałem przynajmniej 1 taki wpis. I jakie nagie zdjęcie? Nagie to jest zdjęcie bez bielizny, a w bieliźnie już nie jest nagie. Czyli mówisz, że poprzedni szczęśliwi wygrani tego konkursu się nie szanują? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Chłopaki na których padło albo usunęli konta albo honorowo się okazali. Po komentarzach widać, że dziewczynom brak odwagi. Jakby pomyśleć można coś ciekawego wymyślić aby nie było zbyt wyzywające a też zgodne z regulaminem, łatwiej jednak odpuścić i wykpić się. Nie wymiękajcie dziewczyny ;]
  • Odpowiedz
@Pogodny: Facet w bieliźnie raczej śmiech u mnie wywołuje, niż poczucie tego, że się nie szanuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odwaga to raczej pojęcie, które kojarzy mi się zupełnie inaczej niż z pokazaniem dupy, ale stulejki się ucieszo, to się liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@as2o3: Odwagi to trzeba mieć naprawdę sporo, żeby zaryzykować udział w grze, w której się nie che zostać zwycięzcą. To w końcu ruletka, może nie rosyjska ale ruletka. Myślisz, że w rosyjskiej ruletce ludzie chcą dostać kulkę w makówkę? ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie! I o to w tym chodzi. Ryzykujesz! Czujesz adrenalinę! Jak przegram usuwam konto! to przecież też można wybrać zamiast "pokazania dupy". Nie
  • Odpowiedz