Wpis z mikrobloga

@as2o3: A może idź już stąd i nie psuj innym zabawy. Ktoś cię przypadkiem i widać niepotrzebnie zawołał, a ty zamiast krótko skomentować jak inne różowe, że "nie dzięki" albo olać temat to jakieś umoralnianie uprawiasz. Wyluzuj.
  • Odpowiedz
@feketehajuno: bez kitu. czemu wszyscy tak wszystko przeżywają? nie podoba się - #czarnolisto i dziękuję. ja biorę udział w normalnych ruletkach bo jest śmiesznie. foty z bieliźnie to nic strasznego. rodzi się nowa fajna wypokowa tradycja. itp itd. do tej ruletki namówiłem swojego różowego. jak wypadnie no to co? peszek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
powodzenia @panipsycholog ( )
  • Odpowiedz
@as2o3: Nie zamierzam. Nawet nie biorę czynnego udziału w ruletce. Ale uważam, że to całkiem fajna zabawa, a od tych umoralniających komentarzy ostatnio już rzygać się chce. Bo tacy to my wszyscy święci jesteśmy, yhy, na pewno...

Nikt tu nie każe nikomu dupy pokazywać. Można usunąć konto, można zrobić fajne i zabawne zdjęcie w przyzwoitej bieliźnie, a jak ktoś chce wrzucić coś bardziej odważnego to czemu nie? Jego, a raczej
  • Odpowiedz
@feketehajuno: I vice versa - mnie się rzygać chce od takich "odważnych" lasek, które jedyne, co mają do pokazania to goła dupa. Tak, tak, jestem staroświecka, niemodna i (co niektórzy stwierdzą) pewnie brzydka jak noc i zakompleksiona, ale to jest Waszym zdaniem dobra zabawa, żeby wstawić swoje nagie foto, albo konto usunąć? Serio? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@roberto94: Mentalny ciemnogród - to mi się najbardziej podoba w Twej wypowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) I wieloryb! To, to też ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spadam stąd - idę odśpiewać swoje "whale song" i podołować się tym, że tyyyyyyle atencji mnie minie.
  • Odpowiedz
nie mozesz zrozumiec, ze nie ma nic zlego w posiadaniu i pokazaniu ladnego, estetycznego ciala? nikt jej nie wyrucha przez ekran, po prostu to cale #wykopgonewild ma na celu w zalozeniu ukazanie piekna ludzkiego ciala. i to wszystko. nie ma tu podtekstu seksualnego. naturyzm. w muzeum tez sie obruszasz jak widzisz gole benizy?


@roberto94: Google Translator: "pooglądam cycki na wykopie, to nie będę musiał usuwać redtuba z historii
  • Odpowiedz