Wpis z mikrobloga

god fakin damed xD
do pracbazy przyszedł nowy koleś. koleś który chyba wychował sie na wszelkiego sortu kursach pua, soft skills i kołczingach. k---a koleś porusza sie jakby miał kija w anusie, wypowiada sie tylko typowo kurso-książkowymi regułkami 'gdy firma ma problemy to zatrudnia specjaliste, w tym przypadku padło na mnie' albo coś w stylu 'co u mnie pytasz? powiem ci ze wstałem rano obok pięknej żony, zaparzyłem sobie pyszną kolumbijską kawe i ucieszyłem sie bo czerpie z zycia pełnymi garściami, ciesze sie nim, bo pozytywne nastawienie to wszystko. wszystko jest kwestią tego jak kreujemy swoją rzeczywistość i jak patrzymy na świat, a musimy patrzyć pozytywnie i nie mówić sobie nie!'
0 innej gadki. xD do ciężkiej cholery, z kolesiem nie da sie normalnie porozmawiac -no jest w stanie tylko panna zainteresowana 'psychologia biznesu i uczuć', ale ten ewenement pomine xD-
oczywiście pani grażynka żona szefa zachwycona chłopakiem, a zwłaszcza jego planem oszczędności- właśnie w------o 2 osoby, których obowiązki przejmie inna osoba, której obowiązki przejmie osoba którą trzeba zatrudnić i wyszkolic xD
kolejnym super pomysłem jest cięcie wydatków na kawe, wode, mleko i cukier- tak. okazało sie że kawa nie jest prawem, a towarem, zatem teraz panuje ten słynny wolny rynek.


no k---a cyrk, a spirala menadzmentowego s----------a tylko sie nakręca.

#pracbaza #heheszki #nowykolega #pua #coaching #dobrazmiana
jokefake - god fakin damed xD 
do pracbazy przyszedł nowy koleś. koleś który chyba w...

źródło: comment_P0zCUZzu2iGAPJD0iJYmAGwCWekM09RP.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jokefake: xD kiedys dla takich zjebow byly sekty, a teraz dzieci tych imbecyli ogladaja filmiki na YT o NLP i innych gownach, tak to jest, jak sie pozwala zbyt wielu osobom wychodzic z piwnicy xD
  • Odpowiedz
@Bierna: żona szefa jest 60 kilku letnią idiotką xD


@M4ks: medyczny januszex

@paziu: @duncanidaho2: dziewczyna której obowiązki przejąłem kiedyś stwierdziła, ze czuje sie zaszczuta, niepewna i wogole źle, a ze to pupulka pani grazynki, to wynajęła jej kołcza za 4k który przeprowadził jej szkolenie z tego, ze jak sie do kogoś mówi to sie nie mamrocze
  • Odpowiedz
'co u mnie pytasz? powiem ci ze wstałem rano obok pięknej żony, zaparzyłem sobie pyszną kolumbijską kawe i ucieszyłem sie bo czerpie z zycia pełnymi garściami


@jokefake: Polecam przeczytać to głosem Grzesiaka :D
  • Odpowiedz
'co u mnie pytasz? powiem ci ze wstałem rano obok pięknej żony, zaparzyłem sobie pyszną kolumbijską kawe i ucieszyłem sie bo czerpie z zycia pełnymi garściami, ciesze sie nim, bo pozytywne nastawienie to wszystko. wszystko jest kwestią tego jak kreujemy swoją rzeczywistość i jak patrzymy na świat, a musimy patrzyć pozytywnie i nie mówić sobie nie!'


@jokefake:
FaraonMerJan - > 'co u mnie pytasz? powiem ci ze wstałem rano obok pięknej żony, zapa...
  • Odpowiedz
@SerCheddar: to tak jakby twoje zdanie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@choksondik: nah, kolega jest typem takiego 'śliskiego słodziaka'- nie wiem jak to nazwać inaczej, zachowuje sie jakby go wyciągnięto prosto z kanału yt o mowie ciała w biznesie xD
  • Odpowiedz