Wpis z mikrobloga

@L3stko: ależ ja uwielbiam to #!$%@?. "Dawniej robione prawdziwe rzeczy, a teraz to tylko tandeta i chłam". Co do samych dróg to zwróć uwagę na parę rzeczy:
-naciski jakim poddawane były drogi dawniej a jakimi są teraz (jakbyś chciał szukać, to dorosły słoń waży tyle ile auto dostawcze
-dziury w asfalcie pojawiają się pod wpływem zamarzającej wody, która zalega np. w koleinach. Zwróć uwagę na to jak jednolitą masą jest asfalt,
@L3stko: w Polsce drogi były projektowane pod maksymalny nacisk 8ton, w 1997 roku jakaś mądra głowa jednym podpisem sprawiła, ze na te drogi sa dopuszczane samochody z naciskiem ponad 100 ton
@SiewcaWidelcaPiewca: Mój ojciec budował drogi i mi opowiadał czasami co się u nich wyprawia. Na umowie jest taki materiał a w rzeczywistości jest inny albo wcale nie ma. Fuszerka, złdoziejstwo i kombinatorstwo. Sam jako kierownik był często "zmuszany" do podpisywania takich odbiorów. Nigdy takich rzeczy nie podpisywał to znaleźli innych kierowników. Oczywiście chodziło o łapówki czy przymykanie oka. Już tam nie pracuje bo nie chce ryzykować więzienia za jakieś marne grosze.