Wpis z mikrobloga

@mar111cin: Czy ktoś napisał o tego typu rzeczach jak wymieniłeś? Skomentowałem tylko całą sytuację słowami "Robi się coraz grubiej". Nie wiem co rozumiesz w tych słowach jednak ja wnioskuje, że jest to mój komentarz n rozwój całej sytuacji...
@mar111cin: No ja uważam że żenujące jest jechanie komuś po dziewczynie, rodzinie czy dzieciach i to jest czyste chamstwo niczym nie usprawiedliwione. Natomiast po człowieku który nagrywa takie żenujące filmy i próbuje straszyć powinno się jeździć aż do końca świata i o jeden dzień dłużej. Takie jest moje zdanie ty możesz mieć inne każdy ma do tego prawo.
Moim zdaniem to tylko się ośmieszyłeś :) Na filmiku youtube widać ze Daniel to normalny gość. Nie znam gościa ale już go lubię. Takich jak Ty jest pełno w Internecie. Mały piesek mar111cin dużo szczeka mało robi..( ͡° ͜ʖ ͡°) życzę zdrowia Panie Danielu czekam na więcej filmików :)


@Jaridadi: Ten temat założyli jacyś idioci! Znam użytkownika stary_anona od dawna i to bardzo porządny człowiek i wspaniały
@mar111cin: #!$%@? ściemą. Ten LinuxKali to multikonto KingaWolska, a @danpoznan na wykopie od 3 miesięcy i tylko jeden jedyny post właśnie dziś, właśnie w tej sprawie i magicznie znał twój numer. Bait jak #!$%@?. Gratuluję 10/10 wszyscy łyknęli, ja też.