Wpis z mikrobloga

#programowanie #mapy #google #java #javascript #php Hej, w poniższym linku jest mapa google ale dodano możliwość pobrania wysokości npm. gdy kliknie się w jakiś punkt. Czy Ktoś orientuje się w jaki sposób można pobrać całą siatkę danych o wysokości z danego obszaru? Zakłądam, że po kliknięciu współrzędne sa wysyłane na serwer i zwracana jest wysokość. Czy Ktoś zna jakis trik żeby zautomatyzować proces i zbobyć dane na temat wysokości np. co pare punktów http://www.wysokosc.mapa.info.pl/
  • 10
  • Odpowiedz
@Kopytko1: uważaj z tą automatyzacją bo "przemysłowe" korzystanie z google maps api kosztuje

Free until exceeding 25,000 map loads per 24 hours for 90 consecutive days

Enable pay-as-you-go billing to unlock higher quotas:


After exceeding the free usage limits, billing at $0.50 USD / 1000 additional requests, up to 1,000,000 per 24 hours.
  • Odpowiedz
@fnord23: PRzeglądałem tą mapkę LIDAR ale tam jest relief czyli w postaci jakby płaskorzeźby, a ja chcę taką, że niżej jest ciemniejsze a wyżej jaśniejsze, jest tam też hipsometria ale cieniowana jakoś żółto-zielono i jest słabejj jakości
  • Odpowiedz
@fnord23: ta mapka laserowa LIDAR jest bardzo dokładna, niestety jak wspomniałem jest w postaci płaskorzeźby, a nie wiem czy się zdobyć odpowiednik tego w takim cieniowaniu wysokściowym
  • Odpowiedz