Wpis z mikrobloga

@rafalu90: fascynuje mnie, że na wykopie są grupy które nawet nie kryją się tym, że wykopują znaleziska przy pomocy botów - a @m__b nie raczy nic z nimi zrobić - np. zatrudnić osoby (czytaj: statystyka), które mogłyby manipulacje wykrywać - i rozdawać shadowbany.

O wiecznym wiecznym braku tagu #polityka i konieczności zgłaszania tego (oraz letargicznej reakcji administracji) już nie wspominam.

Ciekawe jakie mają statystyki strony o islamie, imigrantach i żołnierzach wyklętych.
@rafalu90: Ta to akurat z pewnością był ściśle PiSowski trolling. Z pełnym #!$%@? przekonaniem. To wcale nie jest tak, że jak w internecie osobiście udziela się sławna osoba to przyciąga uwagę wszystkich trolli i nie trolli w okolicy. #!$%@?, ja też nie kopię niezależnej i nie lubię lizodupów władzy, ale to jest dokładnie ten sam lvl obsesji i miłości do spisków jaką przypisuje się moherom.
Brawo.
Pozdrawiam najgoręcej.
@rafalu90: całkowita racja. przecież @lechwalesa był ogromną wartością dodaną dla tego portalu. wystarczyło go przekonać do odpisywania, a każdy wpis byłby ciekawym dodatkiem od byłego prezydenta europejskiego kraju, który jeździ po świecie i spotyka osobistości często ze świecznika sceny politycznej, społecznej.

od chwili poprzednich wyborów prezydenckich widać, że portal traktowany jest jak pole bitwy dla gimbusów od lewicy, prawicy i Korwina. podejrzewam, że nawet partie polityczne nie traktują tego poważnie, a
@rafalu90: jaką karę? po prostu wykop zawsze był portalem z zasięgiem dla kilku procent Polaków a lechu na fb będzie miał większy zasięg - chciałeś tutaj zobaczyć januszy i grazyny? nawet nie wiedzieliby co zrobić, a tam taki "prosty" lud szybko się uzbiera na fanpage - czysty marketing i chęć posiadania większej atencji w internetach
teraz widać wyraźnie, że z Nowogrodzkiej sypnęli groszem.


@rafalu90: taa, wszyscy wszystkim zarzucają bycie opłacanym... ja jestem podobno na garnuszku Monsanto, lewakom płacą żydzi, a prawakom sypią z Nowogrodzkiej... a ludzie po prostu bardzo mają inne pojęcie o co należy walczyć... to, że my mamy rację (duh xD) nie znaczy, że ci drudzy też tak nie myślą. ;-)
@rafalu90: płaczesz po Wałęsie? Jego inwentaryzacja i zdjęcia nic nie wnosiły do serwisu. Ciśnięty będzie wszędzie gdzie się pojawi. Może zareklamował trochę serwis ale zarejestrowały się dzięki temu w w większości osoby które udzielały się tylko pod jego wpisami. Żadnej straty jakościowej z powodu usunięcia przez niego konta nie będzie. A jeśli tak boisz się o zyski właścicieli to im przelej jakąś skromną sumę.
po prostu trzeba wprowadzic moderacje silnej reki jak na reddit. Zbanowac nierzetelne prawicowe zrodla i agitatorow, #!$%@? glowna merytorycznie nic nie wartymi znaleziskami i islamie, imigrantach i walce z urojonym lewactwem.

Pierwszym krokiem powinny byc permy dla cweli uzywajacych prawakum mobile, czy jak to sie nazywalo.


@frogfoot: Bo #neuropa to źródło merytorycznych dyskusji na wykopie, bitch please

Wpisy typu ,,Tusk i Petru to najlepsi politycy, a jak dasz merytoryczny komentarz przeczący
@rafalu90: Zajebiscie ze nie tylko ja to widzę. Jak wczoraj zobaczyłem masy spuszczajace sie nad zdjęciem Dudy i innych zaufanych to myślałem ze to żart. To co sie tutaj dzieje od jakiegoś czasu to jest dramat. Wykop od lat podupada raz mniej raz bardziej. Ok idzie nowe, ale ta propaganda jest dramatem i mam nadzieje ze otworzy oczy administracji. Leszka można było nie lubić, ale fala hejtu jaka sie wylała po