Wpis z mikrobloga

zabiorą dowód za to...


@login_zajety_sic: Syndrom sztokholmski - tak bardzo przyzwyczaiłeś się do lawety, że chcesz mieć możliwość odjechania na niej nawet przy kontroli ( )
A za "zenony" powinna ci wypaść przednia oś podczas jazdy...
@login_zajety_sic: mam fabryczny xenon w kolejnym samochodzie i jeszcze nikt mi nie mrugał że oślepiam,a czasami gdy jedzie z naprzeciwka Insignia (juz je poznaję z dość daleka) to często ktoś przede mną im mruga, więc coś tu jest na rzeczy.
to zrobię zdjęcie na ścianie żeby pokazać że nie świecą w niebo te hidy


@login_zajety_sic: Na płaskim może i nie oślepiasz, ale jak będziesz podjeżdżał pod górkę to kierowcom z naprzeciwka wypali oczy. Zamontuj lepiej dobre żarówki.
@login_zajety_sic: To jest moim zdaniem trochę problem w 159, że seryjne lampy bez ksenonów średnio dają radę, miałem założone HIDy przez ok 8-9 miesięcy, jakość o niebo lepsza. Nikt nigdy mi nie mrugał, że go oślepiam, a kilometrów robię dwa razy więcej niż przecięty mirek handlarz. Obecnie wrzuciłem zwykłe żarówki bo jeden HID się przepalił i po "zimie" montuje znowu, a te bajki o policjantach zatrzymujących dowód ? Bez jaj. Oczywiście
@xetrov: nie wszystkie ksenony mają samopoziomowanie żyroskopowe (takie które reaguje w miarę żwawo na zmiany wysokości zawieszenia), a nawet większość ma tylko zautomatyzowaną ręczną regulację która działa ze sporym opóźnieniem, i nawet nie ma szans na kompensację nierówności na drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°)