Wpis z mikrobloga

@jurny_juhas:
W razie kontroli wymieniam na miejscu hida na zwykłą żarówkę, tyle samo mi to zajmie co wymiana spalonej żarówki. Mandatu raczej nie bedzie jesli na miejscu to załatwie ale mogę się mylić. A diagnosta nie potrzebny bo lampy śą prawidłowo ustawione. I nie robię tego tylko dla szpanu ale i dla własnego komfortu, przejedź się 159 na halogenach w nocy to dowiesz się dlaczego hida tam wsadziłem.
  • Odpowiedz
bez spryskiwaczy #!$%@?, nie polecam, sam używając, to płyn schodził w opór...
edit: ogólnie jestem za tym by, z alfy nie robić wiochy, nie masz ksenonów, nie ma sensu robić na siłę, nie masz samopoziomowania, spryskiwaczy.... wiec sorry
  • Odpowiedz
@login_zajety_sic: nie wiem jak jest w 159 oryginalnie, ale w 156 poziomowanie uruchamia się tylko po zapaleniu samochodu / świateł. Sprawdza wtedy w jaki sposób jest ustawiony pojazd na osiach i odpowiednio dopasowuje wiązkę światła
  • Odpowiedz
tanie hidy nie mają filtrów uv i takich tam mądrych i się odblysniki wypalaja. także ten. lepiej zainwestuj w Philips colourvision
  • Odpowiedz
@konradk1: jestem za, lepiej mieć lepsze żarówki, niż #!$%@? ksenon. sam kiedyś byłem podniecony, jak żyd w pustym sklepie, ale później zrozumiałem, że to bezsensu
  • Odpowiedz
Nie, nie mam spryskiwaczy

Samopoziomowania też bo i tak nie wyrobi na tych dziurach.


@login_zajety_sic: wiesz, chciałbym wierzyć w to że nie oślepiasz, ale jakoś do tej pory jakoś nawet u znajomych którzy montowali tego typu zestawy wychodziło inaczej, więc może jednak pomyśl o innych.

I nie robię tego tylko dla szpanu ale i dla własnego komfortu, przejedź się 159 na halogenach w nocy to dowiesz się dlaczego hida tam wsadziłem.
  • Odpowiedz