Wpis z mikrobloga

@dumnie: Przecież ostatnio mówił:

Dziennikarka: - A będzie się Pan bronił?
Wałęsa: - A, to znaczy jak bronił?
Dziennikarka: - No, inaczej niż na Wykopie w Internecie?
W: - Nie. Tam mi się bardzo podoba. <---------
Tam są prości ludzie. Oczywiście robią, robią to zbyt prosto może. Ale im też się należy jakieś dyskusje

Trochę spolszczyłem, żebyście się połapali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dumnie: Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama @lechwalesa , okazało się, że chłopak rzucił wykop.pl Załamał się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść szykanowania go w internecie. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopiec przeżywał - nie miał żadnych znajomych,
@dumnie: Wykop jest uprzedzony do TW Bolka - w dodatku w większej części bardzo prawicowy, gardzący komunistami, nic tu po nim ( ͡° ͜ʖ ͡°) w dobie obecnej afery ktoś zdecydował odciągnąć sfrustrowanego elektryka od klawiatury, aby sam sobie szkód nie narobił jeszcze większych jak wypowiedziami tutaj. Zobaczycie jak na żydo-book-u będzie wszystko pięknie postowane przez przydzielonego pijarowca, bez błędów, z odpowiednio dobraną składnią etc.
@chigcht:

Tam są prości ludzie. Oczywiście robią, robią to zbyt prosto może. Ale im też się należy jakieś dyskusje


Najgorsze, że powiedział to człowiek, którego pycha wylewa się każdym otworem i nie potrafiący nawet korzystać z poprawnej polszczyzny ( ͡° ʖ̯ ͡°) TW Bolek, bohater od siedmiu boleści.
Najgorsze, że powiedział to człowiek, którego pycha wylewa się każdym otworem i nie potrafiący nawet korzystać z poprawnej polszczyzny


@Niewierny_Mops: Myślę, że Twoja odpowiedź dyktowana jest błędną interpretacją słowa "prości". Nie podejrzewam by Lech Wałęsa chciał tu kogokolwiek obrażać. Zwróć uwagę, że już na początku wypowiedzi wyraźnie podkreśla, że tu się jemu bardzo podoba, słowo prości możemy więc rozumieć bardziej jako zwykli, normalni, a nie gorsi. W mojej ocenie nie powiedział