Wpis z mikrobloga

@ediz4: cudownie naiwna jest Twoja wiara w to, że Trump nowych wojen nie rozpocznie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym w kwestii decyzji administracyjnych Obama był naprawdę niezły.
@ediz4: też nie będę narzekał na siłę - masz moje słowo. Natomiast już teraz mogę powiedzieć o nim to: jest jak chorągiewka w niektórych sprawach (np. szczepienia, dostęp do karabinów dla obywateli) oraz to, że jest wręcz adyplomatyczny (nawet wobec prorepublikańskich dziennikarzy - np. otwarcie sugerując, że Megyn Kelly miesiączkowała podczas debaty).
@rrdzony: Można sobie mówić że JKM jest oszołomem i żyje w swoim świecie, ale ma swoje poglądy i można je w jakiś sposób przewidzieć. Ale przy Trumpie jest spokojnym staruszkiem. Donald przetuptał rodzinny majątek, chwali się głową do interesów, której nie ma, obraża wszystkich wokół (i to się tak naprawdę ludziom podoba, a nie jego poglądy, których nie ma) a na każdym kroku mówi co innego. Jest nieprzewidywalny i impulsywny. Nie
@paziu: W sumie ich sprawa kogo tam wybierają to niby wolny kraj. Mi to praktycznie rybka, pasjonuje mnie to równie jak wybór przewodniczącego Chin (czy jakoś go zwą), znaczenie dla nas dosłownie podobne.