Wpis z mikrobloga

@chams: Bo tu nie chodzi o samą ustawę ale o zagrywkę propagandową. W tamtym roku argument propagandowy zyskało Pis a w tym roku PO. Teraz kodziarze i GW będzie mogła pisać o tym jak pis wszystkich okłamał i nie chce przeprowadzić dobrej dla Polaków ustawy ( ͡º ͜ʖ͡º) Jednocześnie argumentując że jakby oni rządzili to ta ustawa od razu zostałby podpisana
@troodon: tyle, że projekt Dudy jest po pierwszym czytaniu a obecnie zajmuje się nim Komisja Finansów Publicznych i nie ma żadnego stopniowego wzrostu. Obecny projekt PO to kopia Dudy + ich własne pomysły na dzielenie finansowania po samorządach. Przeglosowanie tego projektu nic nie zmieni bo ustawa nie może wejść wcześniej niż od 2017
@ImNewHere: To jak to jest, że opozycja wyprzedziła ich z tym wnioskiem oraz z głosowaniem?
Dla mnie jeżeli dana partia coś popiera to powinna na to głosować bez względu na to kto jest autorem projektu.

@Noct: Nigdy nie głosowałem ani na PIS ani na PO, raz tylko i to w drugiej turze oddałem głos na kandydata PISu na urząd prezydenta
@ImNewHere: Skoro tak bardzo chcieli aby to wyszło od nich i aby to była ich ustawa to powinni pierwszego dnia po objęciu rządów zgłosić projekt ustawy do głosowania.
A tak sami sobie strzelają w kolano odrzucając coś z czego zrobili kiełbasę wyborczą