Wpis z mikrobloga

Haha! To jest dobre! W zeszłym roku PiS zgłosił propozycję podniesienie kwoty wolnej od podatku, PO odrzuciło ją. Teraz PO składa propozycję podniesienia kwoty wolnej od podatku i PiS ją odrzuca. Haha!

#dobrazmiana
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ImNewHere: Kiedy? W ostatnim roku kadencji aby wyborcy nie zdążyli zapomnieć ich zasług?
Duda na którego głosowałem obiecał, że kwota podwyższona od podatku wejdzie w życie 1 stycznia 2016 i najzwyczajniej w świecie mnie oszukał
  • Odpowiedz
@chams: Nie wiem czy takie słowa padły.. Ale niestety 500+ od PIS uniemożliwiło podniesienie tej kwoty bo by sie budżet niestety zawalił. Nie wiem czy mi uwierzysz ale mój ojciec jest posłem PIS i z tego co mi mówi to wejdzie w ok 2017 roku. Zresztą nie wiadomo, trzeba zobaczyć jak 500+ sie przyjmie, ile sie zwroci itp
  • Odpowiedz
@ImNewHere: Myślę, że PISowskie źródło będzie najodpowiedniejsze w tej sytuacji

"Dlatego, wśród działań, które powinny zostać zrealizowane najszybciej - Duda powiedział, że zakłada, iż uda się je zrealizować przed 30 listopada 2015 - kandydat PiS wymienił podwyższenie kwoty wolnej od podatku, tak aby w nowej wysokości mogła ona obowiązywać od 1 stycznia 2016 roku. Według Dudy kwotę wolną od podatku trzeba podnieść"
  • Odpowiedz
@chams: Ja mówie tak: Dajmy czas im rządzić. Chociażby patrząc na to to przynajmniej PIS spełnia swój program. PO nigdy tego nie zrobiło.. Oceniajmy ich rządy za rok. Wtedy już będzie można sobie zdanie wyrobić czy coś się polepsza.
Co do Dudy - No niestety masz rację, ale tak jak mówię prędzej czy później ta ustawa wejdzie czy to umniejsza to, że duda skłamał(?). Nie wiem, może kłamał a może
  • Odpowiedz
sugerowanie, że coś się zmieni, gdy głosujemy na to samo


@Noct: "sugerowanie, że coś się zmieni, gdy głosujemy na to samo" skoro ani ja ani ty nie głosujemy ani na PO ani na PIS to dlaczego napisałeś, że "głosujemy"?
  • Odpowiedz
@chams: Więc poprawnym jest stwierdzenie "my (Polacy)", gdy większość z nas głosowała właśnie na to. Niestety, bo niestety, taka jest moja opinia. Faktem jest, że głosowało.
  • Odpowiedz