Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: W okresie w którym jestem posądzany o współpracę z SB [ co jest kłamstwem] w moim zakładzie pracy :: 1].Nikt nie został zwolniony z pracy 2[ Nikt nie siedział w więzieniu 3] Nikt nie płacił kolegium 4[ Nikt nie został z pałowany .No jakie jeszcze są możliwe represje .Może kogoś przesłuchiwano , no ale taki trening jest potrzebny każdemu .Jakie krzywdy pozostały za które należało by przepraszać . Natomiast ja jako jedyny zostałam zwolniony po 10 latach nienagannej pracy z Mandatem delegata na zjazd ZZ i z Mandatem ZZ Inspektora Pracy BHP. Mandat ten wręcz zabraniał zwolnienia .
  • 68
@lechwalesa: Panie Prezydencie, wielu Pana sympatyków nie wypowiada się... Może szkoda. Jednak rzeczą powszechnie wiadomą jest, że nienawiść/złość/życiowa frustracja jest silniejsza od sympatii i tacy sfrustrowani ludzie czują przymus pisania takich nienawistnych postów. Specjalnie zalogowałam się, żeby napisać: niech Pan się nie da zwieść. Panie Prezydencie, ma Pan więcej sympatyków w Polsce niż można wywnioskować z Internetu. Naprawdę. Tu piszą często frustraci. Z wyrazami szacunku. Marcelina 1979 :-) My, Naród! :-)
@lechwalesa: Panie Wałęsa, właśnie zgłębiam lekturę tych dokumentów i dochodzę do wniosku, że kpt. E. Graczyk ma bardzo podobne "W" do "Pańskiego z tego okresu". A jeśli tak, to znaczy że albo Lech Wałęsa sam się zwerbował i sam sobie wypłacał pieniądze ALBO Graczyk później kasował kasę na Pana konto.
@lechwalesa: Lechu, chłopie, przeczytaj to co napisałeś raz jeszcze albo kilka razy i ze zrozumieniem. Pojmiesz wtedy jak cię złamała władza ludowa i do czego im byłeś potrzebny, ty i twoje ,,wiarusy,, z Solidarności. Gdy stałeś na dachu, na murze, na bramie, przemawiając do tłumów, żaden snajper cię nie upalił. Nikt nie wyłamał ci palców w stawach za odmowę współpracy, a odmawiałeś wielokrotnie. SB pozwoliła ci ciągnąć tę grę tylko po