Wpis z mikrobloga

Mój pierworodny! Franciszek Jan. Żona urodziła naturalnie 4,1kg i 60cm. Piękne uczucie, polecam każdemu #niebieskiepaski w uczestniczeniu w porodzie jeśli tylko mają możliwość. Dodatkowo mimo, że jestem w miarę młody to mam staromodne zwyczaje i wiem, że trzeba szanować #rozowepaski. Teraz już wiem dlaczego zasługują na szacunek, nie ma nic piękniejszego dla mężczyzny niż to, że jego Wybranka przynosi mu na świat potomka. Ja p------ę, ale się cieszę...


#pokazdziecko
soadfan - Mój pierworodny! Franciszek Jan. Żona urodziła naturalnie 4,1kg i 60cm. Pię...

źródło: comment_1aYLUODAmnx30CulkrWxsw30sA0Kuh8U.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@soadfan: bardzo fajne imię, za granicą jak postanowi tam zamieszkać może używać przeróżnej jego odmiany jak Frank, Francis, Franco czy Francisco ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal:
@skrajnaa: oho, już się zlatują wyzwolone różowe które obraża to, że ktoś może mieć inne wartości i poglądy niż one i np bardziej szanować kobiety które postanowiły przejść przez ciążę i urodzić dziecko niż od tych, którego tego nie postanowiły, kek
@bardzo_lewak: czemu dziwi cie fakt, że mężczyzna może szanować kobietę nawet za to, że urodziła mu dziecko? chyba nawet się domyślam czemu patrząc na
  • Odpowiedz
@soadfan: teraz czeka Cię rok nieprzespanych nocy, obowiązek udzielania odpowiedzi na głupie pytania, uciążliwe walki w sklepie, gdy zobaczy wymarzoną zabawkę... gratulacje cumplu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@soadfan: Plusuję, bo sam niedawno to przeżywałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie licz raczej na gorące, bo większość ludzi tutaj nie miała okazji poznać tego uczucia. Zaraz posypią się teksty "wychowaj jak swoje" itd. ;)
4.1kg to już spoko waga. Niech się Franio chowa. Życzę przespanych nocy. Za kilka dni zrozumiesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lubiecocacole2: Akurat urodzenie dziecka nie jest niczym wybitnym, byle patologia niestety moze to zrobic. Sztuka jest wychowac takiego malego czlowieka na dobra osobe i to za swoje pieniadze (a nie cudze)

@soadfan: Niestety maly za imiona Ci raczej nie podziekuje. Teraz polowa urodzen to Franki i Stasie, a druga Brajany. (Abstrachujac dla mnie nie ma gorszego imienia meskiego niz Jan, na szczescie jako drugie jeszcz mozna przezyc).

Zdrowia
  • Odpowiedz
@soadfan: Wygląda okropnie, jak każde świeże bobo (spoko, moje też było paskudne, ale się wyrobiło) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gratulacje dla rodzinki
  • Odpowiedz