Wpis z mikrobloga

Powiem wam jedno, dzisiaj przejrzałem na oczy, zrozumiałem, że jednak muzułmanie mają w czymś rację. Nie jedzą wieprzowiny. Tak dzisiaj w czasie obiadu ( Vifon 5 smaków) pomyślałem, że serio. Schabowe są dobre, ale są ze świni, która #!$%@? to co wysra, sra, #!$%@?, sra i tak w kółko aż dorośnie, a krowa siedzi sobie spokojnie, jebnie sie na trawce, nasra, ale tego nie zje. No i mogę stwierdzic, że wołowina > wieprzowina. A wy mirki jak myślicie?
#jedzenie #dieta

Wołowina czy wieprzowina

  • Wołowina ( stek) 65.1% (41)
  • Wieprzowina( schabowe) 34.9% (22)

Oddanych głosów: 63

  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jascen: Akurat świnie są podobno bardzo czyste. Inna sprawa, że w warunkach hodowlanych karmi się je byle czym. Zwłaszcza kiedyś tak było.
Tak czy siak, wolę wołowinę niż wieprzowinę. Ale raz na przyjęciu firmowym zaserwowano nam dzika. Mięso całkowicie inne od wieprzowiny. Chudsze, ale nadal delikatne. Oczywiście sam sposób przygotowania, przypraw itp, też zrobił swoje.
  • Odpowiedz
@Rzuku: tu akurat porównuje "kotlety na patelnie" Robisz stek, doprawiasz solą i pieprzem i jest pyszne, a jak robisz schab to sama sól i pieprz nie wystarczy...
  • Odpowiedz
@jascen: Świnie to mądre i czyste zwierzęta, czego nie mogę powiedzieć o krowach, które z moich obserwacji są tępe - hodowałem i to i to. Jak robisz po prostu niedzielny obiad to nie ma co się zastanawiać jakoś szczególnie nad wykwintnością wołowiny czy wieprzowiny bo cena nie różni się jakoś znacznie. Koniec końców i tak lepsza będzie przepiórka czy dzik ale to już nie tak łatwo dostać
  • Odpowiedz