Wpis z mikrobloga

@MuzG: Co on do skrzyni beton wlał zamiast oleju ? Jak tak można szarpać drążek ? Przeciez w każdym samochodzie da się biegi jednym palcem zmienić.. kwestia wyczucia jak wchodzą..
@Gumi5: I twierdzisz że ciężko wchodzą biegi ? W golfach II te mechanizmy były tak dobre, że nawet teraz wypada to lepiej niż w niektórych kilkuletnich samochodach.
Musisz mieć albo uszkodzony mechanizm, albo masz krótkie nogi i nie wysprzęglasz do końca :D
@r5678: wszystkie tak samo, tak po prostu ma, akurat ta skrzynia chyba taka niedorobiona, bo m.in. w 90% występowania skrzynia wyje, a w zasadzie nie wiadomo czemu :D muszę zajrzeć czy nie cieknie
@Gumi5: Nie myślałeś o tym, żeby wstawić sobie skrzynie 5tkę ? Akurat jest dość szeroki wybór skrzyń, długie, krótkie, które można tam wsadzić na zasadzie plug and play. A same też nie są drogo bo w okolicach 300zł z wysyłką to spokojnie.. kwestia wymiany.
@r5678: kminiłem nad tym ale póki co czwórka jest mi bardziej na rękę (długa dwójka idealna na zawody), szkoda mi też wkładać kasy bo nie wiem czy na jesień nie zmieniam go na coś bardziej sportowego. Poza tym, sprawną w 100% skrzynię pięciobiegową do niego jest dosyć ciężko znaleźć