Wpis z mikrobloga

Rozstałem się z dziewczyną. Jest niesamowitą jędzą i zrzędą i teraz czuję się po prostu wolnym człowiekiem ;). Niestety do końca lutego musimy ze sobą mieszkać, co powoduje pewne problemy.

Ostatnio, po jednej z takich kłótni wyłapałem liścia na papę. #!$%@?, byłem tak zszokowany, że nic nie zrobiłem i olałem. Wczoraj po kolejnej z kłótni zagroziła mi, że mi znowu wywali mi lepę na pysk. Tym razem się zreflektowałem i powiedziałem, żeby się dobrze zastanowiła, bo jak tak zrobi to jej tak #!$%@?ę, że będzie gleba. Na to moja była luba okazała się prawdziwą #logikarozowychpaskow i odpowiedziała, że pójdzie z tym na policję i wyląduje w więzieniu xD #zonabijealewolnobiega
  • 150
@MSKM: W momencie w którym na Twojej twarzy lądują ciosy, to zostaje przekroczona granica, i rozmowa nic nie da. Bicie kobiety w większości sytuacji jest niedobre. Ale jak kobieta zaczyna bić, to nie trzeba być Jezusem i nadstawiać drugi policzek, tylko można tej biednej rączce dać znać, że jeśli jeszcze raz znajdzie się w pobliżu mojej twarzy, to się to źle skończy.