Wpis z mikrobloga

@feniks_pn: @respect_your_mother:
A co w takim razie polecacie na śniadania i kolacje? Bo obiady to już mniej więcej będzie albo stek smażony na małej ilości oleju z pieczarkami i pieczone ziemniaki, albo kurczak na parze z sałatą i ryżem albo pstrąg smażony + ziemniaki pieczone i do tego szpinag.
@cadcadcad: kolacja jajecznica z ryżem na maśle klarowanym z cebulką. (no ale na 2200 kcal ciężko będzie to pogodzić :))
śniadanie pół kostki twarogu, mieszasz z 20-30 g jogurtu naturalnego, dodajesz pieprzu, soli, czosnku (jakejś rzodkiewki czy innego szczypiorku jak włączy Ci się pierodolony kucharz :D) i wcinasz z ciemnym chlebem fit (tym z biedry - kromka 7 zbóż).
@feniks_pn: kurde, radzisz gosciowi na diecie redukcyjnej, zeby #!$%@? na kolacje jajcznice z ryzem na masle klarowanym. Fajnie, ze robisz mase i bedziesz wielki, zdazylismy zauwazyc, ale nie dawaj mu takich rad, bo on chce zrzucic, a nie #!$%@? kg.
@cadcadcad: nabial na redukcji jest niewskazany, poczytaj troche rozne fora, temat byl poruszany kilkakrotnie, uzyj opcji szukaj, zamykam temat( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk. a tak
@cadcadcad: jak nic 150 g usmażonego kurczaka i worek ryżu :)

kurde, radzisz gosciowi na diecie redukcyjnej, zeby #!$%@? na kolacje jajcznice z ryzem na masle klarowanym. Fajnie, ze robisz mase i bedziesz wielki, zdazylismy zauwazyc, ale nie dawaj mu takich rad, bo on chce zrzucic, a nie #!$%@? kg.

@respect_your_mother: przecież napisałem, że na redukcji może być ciężko to zmieścić.

a mity jak twaróg na kolacje czy nie jedzenie
@respect_your_mother: wkleiłem mój plan który próbuję układać, co byś tam zmienił a co dorzucił aby spasować do 170 g białka oraz 200g węgli?

@feniks_pn: nie chciałbym gotować jednego dnia wołowiny i kurczaka, a drugiego kurczaka, to trochę bez sensu, szukam raczej jakiegoś zamiennika o ile to możliwe (żeby był prosty i szybki do przyrządzenia)
@cadcadcad: kfd premium albo ich odpowiednik na sfd. Obojętnie, te ich, tani cos 40-50 zł za 750 g chyba. Węgle nawet żelkami możesz uzupełnić, to już dla Ciebie pole do popisu (albo owoce - pomarańcz, jabłka, banan)
@feniks_pn: jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie( ͡° ͜ʖ ͡°) co do bialka w prochu, to jak najbardziej. moim zdaniem nabial w formie mleka, twarogow itp nie jest ok, jezeli chodzi o redukcje.
@cadcadcad: wegli max 200 g, tak jak sobie wypisales, unikaj cukrow i tluszczow, i jedz cos z dlugowchanialnym bialkiem, albo pij szejka na noc, zebys nie palil miesnia, tylko tracil sadlo,
@respect_your_mother:
1. mięśnie nie spalisz na redukcji trenując siłowo. Katabolizm zaczyna się po 48 godzinach głodówki, więc opcje katabolizmu można pominąć.
2. Białko z nabiału jest jak najbardziej ok. Dobre źródło leucyny i innych aminokwasów rozgałęzionych. Wiadomo - jednemu podpasuje drugiemu nie, ale tylko kwestią smaku bym się kierował. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@respect_your_mother: podaj link do badań w związku z tym:
"nabiał na redukcji jest nie wskazany (...) to nabiał jest źródłem laktozy, od której będzie Ci rosła dupa"

@cadcadcad: pytasz o śniadanie i kolację, u mnie śniadanie ostatnio wygląda tak:

~13g tranu

zmiksowane i wtedy smaczniejsze:
250g twarogu półtłustego
10g kakao
jakiś owoc, ale nie zawsze

kolacja w zależności ile mam kcal do uzupełnienia, redukcja również:)