Wpis z mikrobloga

#dieta #mikrokoksy #redukcja
Mircy, dajcie jakieś pomysły na szybkie, łatwe dania do diety 2200 kcal bo nie wytrzymam trzeci tydzień z kurczakiem z ryżem i tuńczykiem z twarogiem. Mam dużo pojemników na żywność więc robiłbym sobie tak z góry na kilka dni.
  • 60
  • Odpowiedz
@cadcadcad: rybe sobie dorzuc. pstrag jest tani w lidlu, dorsza mozesz wrzucic. polecam indyka. idziesz do miesnego, prosisz o indyczego cyca, zeby ci zmielili, robisz z niego klopsiki na parze, albo gotowane w bulionie. na twoim miejscu zrezgynowalbym z twarogu w drugim sniadaniu I dorzucil tam pestki dyni. ten twarog lepiej na kolacje, zamiast serka wiejskiego. I zamienilbym I sniadanie z II, z samego ranca trzeba zaladowac wegli troche, bo
  • Odpowiedz
@Blizz4rd: co ty opowiadasz w ogole( ͡º ͜ʖ͡º) podczas nocnej regenracji, a co za tym idzie 8-12 h glodowki zachodzi od cholery procesow metabolicznych. Np wymiana aminokwasow miedzy narzadami, czyli innymi slowy w nocy aminokwasy #!$%@? z bickow, co za tym idzie organizm sie regeneruje, ale nie odbudowuje wiekszy I m.in dlatego na noc powinienesz zapodac dlugowchlanialne bialko, zeby zapobiec odprowadzania np glutaminy z miesni
  • Odpowiedz
@cadcadcad:
Fasolka po bretońsku, bigos - tutaj poszukaj przepisów w internecie i zrób w wersji na oko odtłuszczonej, zamiast kiełbasy kurczak, itp.
Naleśniki - ja najbardziej lubię te z mąki gryczanej, skład prosty - mąka gryczana, jajko lub samo białko jaja i woda.
Jak jest ciężko kup sobie białko kazeinowe - ja osobiście używam tego z Trec'a, jest pyszne. Zamrażasz banany i truskawki, wrzucasz zamrożone owoce do blendera, do tego
  • Odpowiedz
@respect_your_mother: Jak jesteś w deficycie kalorycznym to ma marginalne znaczenie. Ziemniaki są objętościowo dobrym źródłem węgli. Mają też dużo mikroelementów, tak potrzebnych będąc w deficycie kalorycznym. Co kto lubi. Na redukcji można wcinać lody i winogrono i też tracić na wadze, trzeba tylko zachować konsekwencje.
  • Odpowiedz
@cadcadcad: albo od początku nie liczysz i jesz stała ilość albo liczysz. warzywa potrafią 150-200 kcal w ciągu dnia nabić, a i błonnik warto liczyć żeby nie przesadzić 10 g błonnika na każde 1000 kcal
  • Odpowiedz