Wpis z mikrobloga

Drodzy Mircy, czy też macie w znajomych na fb takich ludzi? Facet ma 28 lat, jako obrazek profilowy ma legitymacyjne zdjęcie z liceum, na urodziny życzenia pisze mu najwyżej pięć osób... Co chwila wrzuca na swoją tablicę jakieś suche polityczne żarty albo przemyślenia na temat polityki, których nikt nie lajkuje. Ani pewnie nie czyta. Powiecie - nie każdy siedzi po kilka godzin na facebooku, może chłopak ma po prostu prawdziwe życie offline. Niby tak, ale on te swoje teksty wrzuca prawie codziennie. Czyli jednak siedzi przed komputerem. Aha, na czas wyborów swoją profilówkę zmienił na logo partii KorWin. Jest mi go tak szkoda, że czasami mam ochotę coś skomentować, albo chociaż kliknąć "Like", ale wtedy wyszłoby na to, że popieram jego poglądy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jestem rozdarta.
#feels
Pobierz
źródło: comment_N4Z8mJQxokrdemrc0Yb7H9ggulRVhm0g.jpg
  • 75
@Marbarella: poczułem się, jakby to o mnie historia była:
1. 33 lata
2. awatar sprzed chyba 7 lat
3. życzenia składa najwyżej 5 osób ( + mirki/mirunki, bo FB nie posiadam)
4. co chwila wrzucam na mirko jakieś suche grafiki i przemyslenia, których nikt nie plusuje. ani pewnie nie czyta.
5. siedzę codziennie po kilka godzin na mirko i codziennie coś komentuję.
6. nową prawicę miałem na tapecie (
hm...w sumie ja jestem takim człowiekiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie lajkuj jak się nie zgadzasz z poglądami. Cenię sobie świadomość kto ze znajomych ma inne zapatrywania, ale nie chce mu się wchodzić w polemikę.
@QBA__: Rozumiem Twoje podejście, ale muszę się z Tobą nie zgodzić. Tak naprawdę o tych wszystkich rakogennych treściach z tablic na fb tylko słyszałam na Mirko. U mnie coś takiego pojawia się może raz na rok, a wtedy szybko taką osobę unsubuję. Tak wygląda Twoja tablica, jakich sobie znajomych dobierasz.
@Marbarella: Ale ty musisz być żałosna. Nie każdy musi wrzucać na swojego FB zdjęcia dzieci, albo filmiki z kotami i zbierać lajki od kilkudziesięciu innych przygłupów. Życzenia składa mu najwyżej 5 osób. Może ma po prostu tylu dobrych znajomych? Co jest w tym dziwnego, nie mam pojęcia. Nie znam cię, ale po tym wpisie wnioskuję, że jesteś po prostu tępa
@Marbarella: Nie będę czytał całości, ale napiszę tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam mam na fb poniżej 200 znajomych. Nigdy nie wysyłałem na siłe komuś zaproszeń, bo pamiętam go ze szkoły, czy mijamy się na ulicy w drodze po bułki. Sam też niewiele udostępniam, bo nie widzę sensu. Mam jednak takiego znajomego jak Ty piszesz. 29lat, brak kobiety, na fb robi inby politiczne, o uchodźcach itd. tyle
@PlacekBananowy: Ta osoba jest w moich znajomych od czasów liceum, nie zaprosiłam go po latach żeby powiększyć swoją skromną kolekcję pokemonów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale faktycznie chyba po prostu przestanę obserwować jego aktywność, bo trochę żal i żenada na to patrzeć
@Marbarella: Najlepiej w ogóle ograniczyć fb :) serio, ryzyko raka zmniejszone o połowę. Jakieś słitaśne fotki, zaręczyny co chwile, dramy bo ktoś kogoś zdradził, raperzy wannabe... A najgorsze na FB jest to, że widzisz wszystko co ktoś lajkuje, komentuje czy coś.
@PlacekBananowy:

słitaśne fotki, zaręczyny co chwile, dramy bo ktoś kogoś zdradził, raperzy wannabe...


No to fajnych masz znajomych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest coś takiego, jak ustawienia aktualności. Wystarczy tam chwilę pogrzebać i już na tablicy pojawiają się tylko interesujące Cię treści :) Nie trzeba wyrzucać ludzi ze znajomych, wystarczy ich unsubować, nawet nie zauważą ( ͡° ͜ʖ ͡°)