Wpis z mikrobloga

Drodzy Mircy, czy też macie w znajomych na fb takich ludzi? Facet ma 28 lat, jako obrazek profilowy ma legitymacyjne zdjęcie z liceum, na urodziny życzenia pisze mu najwyżej pięć osób... Co chwila wrzuca na swoją tablicę jakieś suche polityczne żarty albo przemyślenia na temat polityki, których nikt nie lajkuje. Ani pewnie nie czyta. Powiecie - nie każdy siedzi po kilka godzin na facebooku, może chłopak ma po prostu prawdziwe życie offline. Niby tak, ale on te swoje teksty wrzuca prawie codziennie. Czyli jednak siedzi przed komputerem. Aha, na czas wyborów swoją profilówkę zmienił na logo partii KorWin. Jest mi go tak szkoda, że czasami mam ochotę coś skomentować, albo chociaż kliknąć "Like", ale wtedy wyszłoby na to, że popieram jego poglądy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jestem rozdarta.
#feels
M.....a - Drodzy Mircy, czy też macie w znajomych na fb takich ludzi? Facet ma 28 lat...

źródło: comment_N4Z8mJQxokrdemrc0Yb7H9ggulRVhm0g.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@Marbarella: o ja jabie xD. Masz złamane serduszko z powodu jakieś typa ze ZNAJOMYCH co go prawie NIE ZNASZ, który zbiera 0 lajków w INTERNETACH. Weźcie zajmijcie się czymś a nie żyjecie życiem kogoś innego.
  • Odpowiedz
"cool"

@kinky_savage: Dawno nie widziałam tego słowa.
@MrNice: Hehe, to jest jakaś myśl. Chociaż ostatnio tutaj korwiniści nie są już największą siłą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@michaal: To znajomy z liceum, kiedyś go bardzo lubiłam. Nie rozmawialiśmy z sobą od lat, więc nie wiem, jak dokładnie wygląda teraz jego życie. Po aktywności na fb mogę wywnioskować, że spędza dużo czasu w Internecie, ale chyba nie
  • Odpowiedz
@Marbarella: Jak nie rozmawialiście ze sobą od lat to po co masz go w znajomych? Ile Ty masz lat? Czym się zajmujesz, że masz czas przejmować się takimi pierdołami. I jeszcze pół biedy jakbyś sobie tak tylko pomyślała ale Ty napisałaś o tym na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Nie wiem czemu ale mam wrażenie, że właśnie robie to samo co Ty...
  • Odpowiedz
@Marbarella: OSZ #!$%@? ALE PRZEGRYW MA 0 LIKEÓW NA FEJSBUKU NIE TO CO JA WCZORAJ WRZUCIŁAM ZDJĘCIE Z DOMÓWKI NA KTÓRYM URWAŁ MI SIĘ FILM I DOSTAŁAM 220 LAJKÓW, O 25 WIĘCEJ NIŻ MARTA A TEN #!$%@? 0 ALE MI GO ŻAL. EJ KARYNA ILE DOSZŁO LAJKÓW BO 5 MINUT TEMU WRZUCIŁAM NOWE ZDJECIE JAK PRZELIZAŁAM SIĘ Z SEBĄ W KIBLU? CO? TYLKO 15? A TA PUSZCZALSKA PAULINA MA 500 A
  • Odpowiedz
@michaal: @juzniepije: @Desann: Ludzie, nie chodzi mi o żaden 'fejm' ani bycie 'cool'. Sama wrzucam jakiekolwiek treści na fb raz na ruski rok, jak mam coś ciekawego do pokazania znajomym. I zawsze jest jakiś odzew, bo ogólnie mam kontakt z ludźmi. Ogólnie, jeśli ma się znajomych, z którymi ma się kontakt na co dzień, to ci znajomi odzywają się pod postami na fb. A tu nie ma żadnej interakcji,
  • Odpowiedz
@Marbarella: Właśnie dlatego nie mam fejsbuka. Za bardzo cenię sobie swoje życie prywatne, święty spokój i spotkania w cztery oczy. Na #!$%@? mi jakieś lajki od ludzi z którymi prawie nie rozmawiam? A o moich urodzinach pamięta tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele - i mi ten stan rzeczy odpowiada. Z tej okazji spotkamy się na piwo, a nie będziemy sobie czegokolwiek życzyć przez portal społecznościowy.
  • Odpowiedz
@aqualioss: Owszem, nie wiem o co chodzi. Może łaskawie wytłumaczysz? Poza tym, jak na razie to Ty wykazałeś się niezłą umiejętnością osądzania, nie tylko nazywasz mnie głupią #!$%@?ą, ale też od razu wiesz, ilu mam znajomych i jakie wiadomości mi piszą. Jak się czujesz taki lepszy ode mnie, to się chociaż zachowuj lepiej.
  • Odpowiedz
@aqualioss: Proszę, oświeć mnie blaskiem swojego doświadczenia, erudycji i klasy, bo najwidoczniej mnie, jako prawie 30-letniej gimbusce tego wszystkiego brakuje.
@juzniepije: Rozumiem, ogólnie mało osób interesuje się polityką. Po prostu dziwi mnie ten upór w codziennym wrzucaniu contentu, który najwyraźniej nikogo nie interesuje. Chyba że faktycznie chłopak traktuje fb jako darmowy serwer to pisania pamiętnika online ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Charles_Bukowski: Choćby po to, żeby
  • Odpowiedz
@Marbarella: Nigdzie nie napisałem, że "uważam się za lepszego", bo tak nie jest. :) Chodziło mi raczej o to, że lajki przy jakichś gównowpisach, czy też pamięć o urodzinach na fejsbuku nie są jakimkolwiek wyznacznikiem tego jakie rozrywkowe życie prywatne ma delikwent, ilu ma przyjaciół etc.
  • Odpowiedz