Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Żakowski napisał: "Polska właśnie wyrzuciła Wałęsę na śmietnik, ale świat sobie z tego śmietnika Wałęsę weźmie". I ja też Wałęsę wezmę z tego śmietnika i zachowam w sercu, bo jestem obywatelem świata, a o ten przeklęty skrawek Ziemi już wkrótce upomni się Diabeł...
@lechwalesa: Wiedząc, iż żyjemy w świecie frustratów, ludzi niedowartościowanych, z kompleksami, bez pasji i planów na własne życie, byłem pewny, że na Pana Lecha Wałęsę zostanie wylane wiadro pomyj. To o czym się dowiadujemy w ostatnich dniach, z pewnością wpłynie na brzmienie podręczników. Wpływa także na ocenę działań Pana Lecha Wałęsy. Wiem jedno,... w świecie rzeczywistym nie ma bohaterów idealnych, kolorowych, zabawnych - są tacy szarzy, z problemami, niedoskonali... Nie wiem
@lechwalesa: Panie Wałęsa, jest Pan w stanie odzyskać godność w jeden tylko sposób.
Sprzedali Pana - niech Pan sprzeda ich. Całą tą zasraną 3RP, która wobec Pana nie potrafiła dochować lojalności.
Nie jest Pan im już nic winien.
Obrona, którą teraz słyszymy brzmi fałszem. Zasrańcy trzęsą się ze strachu, ale za chwile uderzą w Pana z całą siła.
Zrób Pan co trzeba póki czas.
Zadaj ostatni cios komunie, która ma twarz
@muciek112: Myślę, że to nie był komunizm, tylko ekipa podłączona do kasy i wpływów dla zmyły głosząca hasła komunizmu. Co prawda stara wierchuszka już wymarła, ale nowi są zainstalowani biznesowo i trzymają się mocno. Bolkowi pokazali wiadro plew, a że pazerny był kupili frajera który za nich stawiał zasłonę dymną dla ich dalszych działań biznesowych. Najpierw wybudowali rękami robotników stocznie i fabryki, potem je sprzedali.