Wpis z mikrobloga

Daj plusa jeśli gardzisz papierosami. Gdy idzie przede mną taki #podludzie i dymi mi tym w twarz to mam ochotę zabić,truj siebie a nie innych. To samo z efajką ,no co hehe przecież to olejek zapachowy z tytoniem hehe. K---a gardzę przeokropnie. #bekazpodludzi #p-------y #niewiemjaktootagowac #takaprawda #zdrowie
H.....a - Daj plusa jeśli gardzisz papierosami. Gdy idzie przede mną taki #podludzie ...

źródło: comment_eG5zpYfIymf1ESysyltrFeN5FSyxql1I.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@R039: @lort: @Herflik: Żebractwo czy nie... Ma chłop rację. Paląc papierosa ludzie smrodzą dookoła i tak jak się komuś w twarz nie pierdzi, tak nie powinno się też palić w okoli osób postronnych. Zwłaszcza, że w przeciwieństwie do pierda p-------y szkodzą i komuś nie uśmiecha się mieć smoły w płucach.
  • Odpowiedz
Nie mój interes czy ktoś pali czy nie, ale niech sam sie truje, a nie np. innych na przystankach lub w pełniejszych miejscach - bo nie każdy ma chęć wdychać ten smród.

Aha - i niech nie płaczą później o pomoc jak im będą potrzebne pieniądze na leczenie płuc lub raka tego organu.
  • Odpowiedz
@Gumaa: Nikogo nie usprawiedliwia. Jak ktoś chce, to niech sobie pali/biega/bierze n-------i. Jeśli komuś taka sytuacja przeszkadza, to co za problem powiedzieć by poszedł kawałek dalej...
  • Odpowiedz
  • 4
@Narkan: a jak ktoś pali to ma problem z tym, żeby zapytać czy to ludziom nie przeszkadza? To powinno być po stronie palacza, aby ludziom nie uprzykrzać życia. To jego zapach i dym który tworzy narusza strefę komfortu ludzi dookoła.
  • Odpowiedz
@Hamouma: k---a no co za ćwok xD
HURR DURR NIE LUBIĘ CZEGOŚ NIECH INNI TEŻ NIE LUBIO ZOBACZCIE JAK NAS JEST DUŻO HERP DERP
Daj se siana. Nie aprobuje tylko palenia przy młodych, kobietach w ciąży i w przestrzeni publicznej, gdzie jest dużo ludzi i mało miejsca. Poza tymi wypadkami bierne palenie nie zaszkodzi nikomu w otoczeniu, gdyż płuca oczyszczą się z dymu szybciej niż po 15 minutach wdychania spalin
  • Odpowiedz
@Narkan: Przecież pytałem konkretnie o bieganie. Nie o wpływ motoryzacji na zdrowie, bo to jest dość oczywiste. Rzecz w tym, że brak ruchu też ma negatywny wpływ na zdrowie a spaliny ma się w płucach tak czy inaczej mieszkając w mieście.
  • Odpowiedz
@Hamouma: to następnym razem jak spotkasz kogoś z fajką podejdź i powiedz, że Ci to przeszkadza i sobie nie życzysz, a nie nam tu płaczesz co Ci się nie podoba i co byś chciał zrobić.

następna #mirkobeksa
  • Odpowiedz