Wpis z mikrobloga

@ekspicio: nie bym nie sprzedawał, takich idiotów jak ty bym przekazał za darmo.
Ja nie widziałeś tego co jest w teczkach to się nie wypowiadaj . Zresztą dzieciaku lepiej nie bierz się za tematy które cie przerastają .
@krzysztof-s-k: prawica to przede wszystkim konserwatyzm, aczkolwiek w tym kontekście mam na myśli ludzi nastawionych anty komunistycznie, chcących stworzyć od zera nowy rząd, takich którzy nie wdawali by się się w żadne magdalenki, a dorznęli i tak już słabnący reżim komunistyczny.
@Arek444: Skoro do teraz PiS wg Ciebie rządzi dobrze (lub nieźle) to znaczy, że nie zauważysz różnicy między PO a PiS w dalszych latach. Bo PiS co miał pozamiatać to już pozamiatał. Teraz muszą się tylko nachapać i myśleć o kolejnych wyborach.
Co to za festiwal #!$%@? w komentarzach? TVN dawał linki do Bolka wpisów na mirko? Bolec, gdyby nie wasze układy i wzajemne krycie się, kto wie może bylibyśmy potęgą w regionie Europy wschodniej. Mam nadzieję że zmienią podręczniki historii i napiszą że tak naprawdę nigdy nie obaliliśmy komuny. To mit, bujda na resorach. Jako osoba z młodego pokolenia mówię że zawiedliśmy się na was. Już wolał bym aby te rozmowy w Magdalence
T.....v - Co to za festiwal #!$%@? w komentarzach? TVN dawał linki do Bolka wpisów na...
@lechwalesa: Dlaczego Pan, reprezentujący swoistą ikonę, markę, symbol walki o Wolną Polskę, w kraju i za granicą tchórzy w obliczu prawdy. Proszę pokazać, że ma Pan "cohones". Zmierzyć się z przeszłością. Waleczny Lech Wałęsa boi się papierków ? Zresztą to już historia. Czy boi się Pan historii ? Proszę powiedzieć "tak było, trudno, współpracowałem, takie są fakty, zawiodłem naród którego byłem reprezentantem, za co przepraszam". Dalej będzie Pan twierdził, że "ręka