Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam pytanie co do butów od Sary z Super Mallu, a pytanie brzmi: czy zamawiać z pudełkiem czy bez (bo niektórzy zamawiają bez, bo być może mogą zostać zniszczone przez UC ( ͡° ʖ̯ ͡°))? Jak to z tym jest? Ktoś coś wie na ten temat?

#aliexpress #buty
  • 15
@Radzioo1: super mall w standardzie przesyła buty bez pudełek, jakbyś je chciał to musisz wyraźnie o to prosić, H-H sport natomiast przesyła z pudłem. Dostawałem buty i z pudłem i bez, podobno te bez pudła mają mniejszą szansę na kontrole UC. Osobiście nie widzę sensu zamawiania butów z pudełkiem, ono przecież i tak leci do kosza chwilę po wyjęciu butów.
@R4z3l: no to już mnie przekonałeś, dziękuje Ci! (). Teraz tylko czekam, aż Sara mi odpisze na skypie czy ma buciki. Jeszcze jeden problem jest, bo jak przeglądam "sklep" Sary to tam są podane niby rozmiary np od 40-45, ale ani razu nie widziałem 46 co mnie trochę martwi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
taka numerację ciężko trafić, jordany zwykle są w takich rozmiarach ale z innymi butami jest problem, podobnie jak z kobiecymi EU40, nawet jak są to się później okazuje że to bardziej 39 niż 40.