Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Chłopie zlituj się, przecież nawet na youtubie był filmik w którym się przyznałeś i tłumaczyłeś. Weź już nie leć w kulki. Pociesz się, że nie tylko na Ciebie znaleźli kwity, wszystkich was teraz pojadą i mało kto pójdzie w zaparte jak Ty teraz.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Jakbyś miał dowody, to byś nie szumiał "hurr durr wszystkich pozwe za zniesławienie", tylko pozwy by leciały w tempie ekspresowym. Ale nie lecą jakoś. Dziwnym zbiegiem okoliczności, pewnie dlatego, że sąd do badania dokumentów i dowodów ma lepsze narzędzia niż opinia publiczna. Tyle w temacie.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Jeżeli Pan współpracował to wystarczyło się przyznać zamiast przez tyle lat żyć w strachu i w dodatku będąc szantażowanym przez kreatury pokroju Kiszczaka i Jaruzelskiego. Jeżeli te papiery są autentyczne to powinnien Pan trafić przed trybunał i do więzienia.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki
  • Odpowiedz