Wpis z mikrobloga

@klikus: To zwykły tekst publicystyczny, a nie opracowanie historyczne. Twój idol, Cenckiewicz, robi zacznie gorzej informując w książce, która pretenduje do miana historycznej, że główny świadek nie żyje - gdy ten żyje i ma odmienne zdanie niż teza autora...

Ale zasadniczo zgadzam się z Lisem (dlatego go nie czytam, bo wiem co napisze, wolę poznać zdanie drugiej strony: w TV Trwam, wsieci, a teraz mam w ogóle ułatwione, bo wystarczy
  • Odpowiedz
@klikus: oczywistym, że na zdjęciach jest pokazane "kto tu rządzi". Ale takie są fakty. W tamtych czasach w Polsce rządził Wałęsa, a obecnie, na świecie rządzi Putin. Jeżeli uważasz, że Putin nie rządzi, to może dzięki temu masz lepsze samopoczucie ale nie zmienia to faktu, że rządzi...
  • Odpowiedz
@klikus: to jest "wiedza" powszechna, a więc nic nie wie, tylko stwierdza (potwierdza) ogólnie wiadomy fakt. Stwierdzenia zbędne. Ale i brak takiego stwierdzenia nie zmienia przesłania artykułu.

Złośliwi powiedzą, że obecnie inne materiały nie miały by prawa się odnaleźć. Jak wiem SB fałszowało tylko i wyłącznie papiery na JK ;)
  • Odpowiedz
@klikus: nie ważne kiedy odnalazł się tamten, ważne że obecnie już nic negatywnego się nie odnajdzie.

To już lepsza publicystyka oparta na wiedzy powszechnej, niż przekłamywanie faktów, jak Twój idol w pracy, niby historycznej.

Swoją drogą to drugi przykład oficjalnie potwierdzonego kłamstwa z Waszej strony.
Mam 2 punkty :)
  • Odpowiedz