Wpis z mikrobloga

@Swiety_od_mordercow: Choruję na alfę już od dawna, moja następna będzie pewnie Brera albo Giulietta. Proszę Cię tylko Alfa w TDI? jeździłem Alfą GT w TDI, nie powiem fajnie się to zbiera, spalanie też podobno niezłe ale coś mnie zabijało w środku gdy tylko pomyślałem że w alfie siedzi silnik z traktora. No i dźwięk tego silnika też mało ciekawy.
@1080p: te GT tez sa piekne (ʘʘ). Jakby nie to ze 2 drzwiowe to bym sie zastanawial. Z drugiej strony z 4 drzwiami to juz by nie bylo to.
@bendyz: obecnie jezdze dieslem i nie narzekam. Noga tez z wiekiem jakby lzejsza i zaczynam patrzec na auta z nieco innej strony. Z tego co wiem to z ekonomicznego punktu widzenia te diesle w alfie sa najlepszym
@Swiety_od_mordercow: Wiem. Nie mówię o ekonomicznym aspekcie i każdym dającym się poprzeć jakimikolwiek faktami. Jeździłem benzynową Guliettą 1,4L 120KM i jak dla mnie to taka moc jest już wystarczająca. większą radość sprawiało mi zestrojenie zawieszenia, układu kierowniczego itp.
Mówię tylko o aspekcie chorej psychiki która podpowiada mi, że diesel pasuje do alfy tak jak siodło do świni.
Sama awaryjność AR jest mocno przesadzona obecnie.