Wpis z mikrobloga

Ja jebię... Znajomy znajomego wrzucił na #facebook taką fotę z takim podpisem: "Tak się czeka na swoje upragnione buty! I to trzy pełne dni!".
Mam srogi dysonans, ale wygląda na to, że typ zamiast zawinąć się w kaptur i modlić o pozostanie niezauważonym, skoro już ma taki f----z, jest dumny i obnosi się z faktem, że koczował przez TRZY dni we własnym smrodzie, żeby MÓC KUPIĆ XD jakieś gównobuty xDxDxD
#bekazpodludzi #patologiazmiasta #c---------------a
Bubele - Ja jebię... Znajomy znajomego wrzucił na #facebook taką fotę z takim podpise...

źródło: comment_6FdlTnrsPR12rnniIH7dQRedd6ByUx5a.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kat_rzeznikow: to tak samo jak w wojsku kiedyś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dostawałeś buty o takim rozmiarze jaki był, a później dopiero chodziłeś i próbowałeś zamienic na bardziej odpowiedni, to tak zwana moda retro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ją p------e, co wam do tego kto gdzie ile stał. W stanach na black friday namioty rozstawiaja żeby po tv koczowac. "gównobuty" bo tobie się nie podobają ? Są zachwalane przez znawców i wielbicieli sneakerów ale co jakiś cebulak w butach z daishmana może o tym wiedzieć.
  • Odpowiedz
@Bubele: Produkt jest wart tyle, ile klient jest gotowy za niego zapłacić. Jedni lubią ładować tysiące w swoje golfy, inni kupowac 10 nowych gier miesięcznie na PC a inni inwestować cebuliony w buty żeby je odsprzedać amerykancom z 3 krotnym zyskiem, a jeszcze inni lubią się z nich nasmiewac z piwnicy swojej mamy
  • Odpowiedz
ją p------e, co wam do tego kto gdzie ile stał. W stanach na black friday namioty rozstawiaja żeby po tv koczowac. "gównobuty" bo tobie się nie podobają ? Są zachwalane przez znawców i wielbicieli sneakerów ale co jakiś cebulak w butach z daishmana może o tym wiedzieć.


@MirasekTurasek: No, k---a, wreszcie! Myślałem, że się takich gównowpisów nie doczekam xD Ale jest! Klasyk nad klasykami. Nie zabrakło też najważniejszego - masz
  • Odpowiedz
ale ty masz ból d--y bo wiesz że większość z tych ludzi odsprzeda te buty za więcej niż miesięcznie zarabiasz :*


@MirasekTurasek: xD
Nie, ja mam ból d--y, bo aż tak mnie j---e to, co potem z tymi gównotrampkami zrobią ci podludzie :D
  • Odpowiedz
aż tak p------i chodzą na wolności ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?


@Shmit: Gorzej. Oni mają (pewnie już w większości) prawa wyborcze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz