Wpis z mikrobloga

Ja jebię... Znajomy znajomego wrzucił na #facebook taką fotę z takim podpisem: "Tak się czeka na swoje upragnione buty! I to trzy pełne dni!".
Mam srogi dysonans, ale wygląda na to, że typ zamiast zawinąć się w kaptur i modlić o pozostanie niezauważonym, skoro już ma taki fetysz, jest dumny i obnosi się z faktem, że koczował przez TRZY dni we własnym smrodzie, żeby MÓC KUPIĆ XD jakieś gównobuty xDxDxD
#bekazpodludzi #patologiazmiasta ##!$%@?
Bubele - Ja jebię... Znajomy znajomego wrzucił na #facebook taką fotę z takim podpise...

źródło: comment_6FdlTnrsPR12rnniIH7dQRedd6ByUx5a.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
jakie niby to buty? Wygląda mi to na jakąś akcję marketingową - że zatrudniają osoby do stania w kolejce.


@Wapniak: Mireczku, wierz mnie na słowo, że pacjent, który to wrzucił jak i lajkujący go, to autentyki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
ponoć sprzedają je potem za 850, ale amerykańskich pesos. przy kursie dolara ~4 pln za 3 dni stania dostaną prawie 2500 polskich nowych złotych. całkiem opłacalny deal.


@kulek_stronk: Zawód stacz kolejkowy/ handlarz butami? Ok, ale czy to powód do fejsbukowej chwały?
Poza tym idę o zakład, że większość z nich pierwsza ryczałaby ze śmiechu oglądając filmiki z Biedronki, w której rzucili karpie...
  • Odpowiedz
@Bubele: Śmieszy mnie to jak ludzie pieniędzmi usprawiedliwiają swoje zachowania - luksusywna dziwka zarobi i pewnie 10k przez noc, czemu jeszcze was tam nie ma? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bubele: napisałem w drugim komentarzu, że dla wg mnie nie ma znaczenia, czy rzucasz się na crocsy w lidlu, karpia z biedronki, czy na buty Kanye. wszystko to podobny typ człowieka.
  • Odpowiedz
Śmieszy mnie to jak ludzie pieniędzmi usprawiedliwiają swoje zachowania - luksusywna dziwka zarobi i pewnie 10k przez noc, czemu jeszcze was tam nie ma? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wapniak: Pardonsik, ale
co?
To miało być do mnie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz