Wpis z mikrobloga

#horror #filmnawieczor #crystalhills

The Forest, horror z laską z serialu.
Gratka dla fanów Natalie Dormer. Niestety dramat dlamat dla normalnych ludzi, w tym dla mnie.

Na szczęście nie miałem przyjemności oglądać Gry o Tron i panią z chomiczą twarzą znam tylko z grafiki google. Twórcy postanowili #!$%@?ć się z buta w mój wykwintny gust i po prostu ją #!$%@? sklonowali.

Pani Chomik posiada siostrę bliźniaczkę. Jak to bliźniacy w filmach są oczywiście połączone mistyczną więzią. Jedna z sióstr wybiera się do lasu samobójców w Japonii w wiadomym celu, a druga wyrusza za nią w poszukiwania, bo przecież jak to moja siostra chce się zabić? Na pewno się znajdzie! W sumie już próbowała się zabić, ale #!$%@?. A najlepiej w wyprawie pomoże poznany dzień wcześniej w barze obcy gość.
Głupsza siostra - oczywiście blondynka - znajduje w lesie namiot bliźniaczki i postanawia, że hurr durr zostańmy tu na noc, będzie zabawa xD

Większość jumpscare'ów wyjątkowo żenująca, ogólnie potencjał filmu bardzo zmarnowany. Niemniej jednak klimat dość przyzwoity i nawet przyjemnie się oglądało taki fajny las.


@sejsmita chodź hejtować
Pobierz crimsontides - #horror #filmnawieczor #crystalhills

The Forest, horror z laską z s...
źródło: comment_RrYm1wb9FhFPauvqScz39BJcme6cJRHm.jpg
  • 7