Wpis z mikrobloga

H&M - znana sieciówka odzieżowa z uwagi na posądzenia o dyskryminację mężczyzn heteroseksualnych wprowadziła specjalny dział dżinsów "STRAIGHT" (z angielskiego = hetero) Decyzja włodarzy sklepu budzi jednak poczucie niedosytu. Dział dżinsów STRAIGHT stanowi zaledwie jedną szóstą wszystkich podkategorii dżinsów obok działów GAY (skinny, super skinny, tech stretch skinny, skinny jogger, slim) ( ͡º ͜ʖ͡º)-

#heheszki #modameska #truestory #4konserwy #neuropa
far_away - H&M - znana sieciówka odzieżowa z uwagi na posądzenia o dyskryminację mężc...

źródło: comment_KuC3SoV9OqsrevOnIm3GAC5CA7SGFFQy.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@far_away: ludu dulok, pracuję w sklepie odzieżowym i ja was zapewniam - MODA MĘSKA ZMIERZA W ZŁYM KIERUNKU. Ilekroć przyjdzie uber hetero byle czesiek z mamą na zakupy to mogę mu pokazać tylko bojówki, bo reszta to rajstopy. Chyba że ... obcisłe spodnie mają uwydatnić wasze wielkie genitalia i pokazać kto tu jest samcem alfa w skinach ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@walfie: Samiec Alfa nie musi nic udowadniać spodniami, samiec Alfa przeleciałby Cię na ladzie w sklepie, w którym pracujesz po czym powiedziałby, że nie masz nic fajnego, w co mógłby się ubrać. Jeśli tak się jeszcze nie stało to:

a) nie było u Ciebie jeszcze samca Alfa

b) jestes brzydka

@beep: Noszę +- taki krój spodni jak na zdjęciu, one są gejowe ?! ( jestem homofobem i jeśli
  • Odpowiedz
@walfie: E tam, też pracowałam w odzieżówce i nie jest aż tak źle. Nie jest najlepiej, ale nie jest źle.
Chinosy z L.O.G.G. są fajne, w kant też mają niezłe, straightów wbrew pozorom też jest sporo...
A że są także takie wąskie... cóż, geje lubią szczupłych. A czym najlepiej podkreślić szczupłość? Wąskimi spodniami. Zresztą na szczupłych chłopakach takie slimy są luźne, jak straighty na tych o normalnej budowie ciała.
Starsi
  • Odpowiedz
@beep: Skinny może i są pedalskie - jasne, ale jak ktoś może to zarzucić poprawnie dobranym slimom? 100x lepiej się układają i lepiej fitują do większości ubrań niż straight.
  • Odpowiedz