Wpis z mikrobloga

Czas na małe podsumowanie rządów PIS:
1. Brak jednoznacznego sprzeciwu wobec przyjęcia uchodźców do Polski, czyli ciche przyzwolenie.
2. Podwyżka podatków: podatek bankowy i od sklepów wielkopowierzchniowych.
3. Spadek ratingu Polski - co ma wpływ na kursy (EUR skoczyło o dobre 10 groszy)
4. Wysłanie F16 do Syrii, bo najwyraźniej jesteśmy na smyczy USA i po raz kolejny mamy angażować się w ich wojnę nie dostając nic w zamian.
5. Po 500 PLN na dziecko dla patologii, pracujący jak zwykle dostaną po dupie, bo mają płacić za kiełbasę wyborczą.
6. Pomysł nacjonalizacji rolnictwa - państwo ma skupować ziemię, jednym słowem znika wolny rynek, a powraca socjalizm.
7. Upartyjnienie TVP, tak, że powstają tam "wiadomości" w stylu "w tym tygodniu nie odbyła się demonstracja KOD" - czegoś takiego nie #!$%@? za poprzedniej władzy.

Coś pominąłem?
#4konserwy #neuropa #dobrazmiana #polityka
  • 38
@fledgeling: .1. No to policz mi tu tych uchodźców ile ich jest u nas [polecam zapoznać się z planem ich przyjmowania - jakie kryteria są]
2. Nie weszły, są w planach bo nie ma pewności jaka ich forma będzie ok.
3. Prywatna firma na życzenie kolegów z .Nowotworowej specjalnie obnizyła, podobne zagrywki były na Węgrzech jak Orban obejmował władzę po lewakach.
4. ( ͡º ͜ʖ͡º) kilka
1. Brak jednoznacznego sprzeciwu wobec przyjęcia uchodźców do Polski, czyli ciche przyzwolenie.


@fledgeling:
No tak, bo jak się nie powie oficjalnie "nie" to ukradkiem się zamontują w obozach i zaczną pobierać socjal :D
@fledgeling: @6c6f67696e:
1.uchodźców jeszcze nie ma wiec to narzekactwo a plany są żeby przyjąć jak najmniej i wybranych (rząd formalnie jest związany prawem ue)
2. spełnianie obietnic wyborczych
3. wiadomo niekorzystne
4. nie wiem nie słyszałem
5. obietnica wyborcza
6. pomysł to pomysł nic się nie stało jeszcze
7. też zapowiedziane w kampanii.
Jednym słowem - przesada