Wpis z mikrobloga

Czas na małe podsumowanie rządów PIS:
1. Brak jednoznacznego sprzeciwu wobec przyjęcia uchodźców do Polski, czyli ciche przyzwolenie.
2. Podwyżka podatków: podatek bankowy i od sklepów wielkopowierzchniowych.
3. Spadek ratingu Polski - co ma wpływ na kursy (EUR skoczyło o dobre 10 groszy)
4. Wysłanie F16 do Syrii, bo najwyraźniej jesteśmy na smyczy USA i po raz kolejny mamy angażować się w ich wojnę nie dostając nic w zamian.
5. Po 500 PLN na dziecko dla patologii, pracujący jak zwykle dostaną po dupie, bo mają płacić za kiełbasę wyborczą.
6. Pomysł nacjonalizacji rolnictwa - państwo ma skupować ziemię, jednym słowem znika wolny rynek, a powraca socjalizm.
7. Upartyjnienie TVP, tak, że powstają tam "wiadomości" w stylu "w tym tygodniu nie odbyła się demonstracja KOD" - czegoś takiego nie #!$%@? za poprzedniej władzy.

Coś pominąłem?
#4konserwy #neuropa #dobrazmiana #polityka
  • 38
  • Odpowiedz
@fledgeling: .1. No to policz mi tu tych uchodźców ile ich jest u nas [polecam zapoznać się z planem ich przyjmowania - jakie kryteria są]
2. Nie weszły, są w planach bo nie ma pewności jaka ich forma będzie ok.
3. Prywatna firma na życzenie kolegów z .Nowotworowej specjalnie obnizyła, podobne zagrywki były na Węgrzech jak Orban obejmował władzę po lewakach.
4. ( ͡º ͜ʖ͡º) kilka F16? to cała #!$%@? flota!
5. 500zł też mi się nie podoba w obecnym kształcie.
6. "pomysł"
  • Odpowiedz
1. Brak jednoznacznego sprzeciwu wobec przyjęcia uchodźców do Polski, czyli ciche przyzwolenie.


@fledgeling:
No tak, bo jak się nie powie oficjalnie "nie" to ukradkiem się zamontują w obozach i zaczną pobierać socjal :D
  • Odpowiedz