Wpis z mikrobloga

Miraski, obrosłam w tłuszcz po zimie i rzuceniu papierosów. Mało tego zrobiłam się STRASZNIE leniwa. Nie jestem gruba ale po zimie nieco straciłam talię i sześciopak, przytyłam może z 5 kg ale to nadal nie wygląda dobrze( ͡° ʖ̯ ͡°) Polecicie jakąś dietę "modelującą" albo jakieś ćwiczenia?

Mało tego jak się zmotywować do wychodzenia, bo jak tylko wyjdę z domu brakuje mi niemożliwie komputera, zaczęłam przedkładać znajomości internetowe ponad rzeczywiste, przestaję pracować nad moimi pasjami i kompletnie nie potrafię spędzać czasu poza mirkowaniem i chatami. Co robić?
Naprawdę nie jest tak prosto po prostu wyjść:<

#dieta #zywienie #mirkokoksy trochę #psychologia #wyjsciezprzegrywu
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1.Jem mało


@OldButtler: 3 konkretne posiłki w ciągu dnia to dużo. tym bardziej, jeśli pizza albo burger bywa Twoim obiadem.

2. Umówić się nie jest tak łatwo jeśli siedzisz i się nudzisz i myślisz, o tym, że w sumie to byś wolał siedzieć na kompie.


@OldButtler: znowu - jeśli sprawia Ci to przyjemność, to siedź przy kompie i się nie umawiaj. Nie widzę w tym nic złego, zechcesz
  • Odpowiedz
1.Jem mało.


@OldButtler: ale jesz późno..
pierwszy posilek o 12 i potem napychanie się tłustym zarciem dobre nie jest.
Wiem, bo z racji pracy samej mi sie tak czasem zdarza i też zaobserwowałam, że ma to negatywny wpływ na wagę ;/
Pomyśl o lżejszej kolacji, może jakis jogurt zamiast dojadać obiad? A na śniadanie zamiast smażonego zarła kanapki zdrowsze
  • Odpowiedz
@3n3bl0: to też kwestia genów..
Mój mąż może jeśc co chce i ile chce i jest bardzo szczupły.
Mam też wujka, drobny i niski, może jeść tony tłustych rzeczy - chudy jak patyk. Niestety nie każdy tak ma.
@OldButtler: tak sobie jeszcze myślę - skoro nie chcesz wychodzic z domu, to ta, ćwicz przed komputerem? zeby te kalorie, ktore spozywasz byly uzyte. Ogranicz tez zbedne kalorie typu gazowane
  • Odpowiedz